(0)

Turizmas Kelmės rajone, kaimo turizmo sodybos Kelmės rajone

Kelmė – mietas Šiaulių apskrityje, vakarų Lietuvoje. Kelmės rajono savivaldybės centras, kaip ir daugelį rajonių yra Kelmės seniūnija. Šiame miestelyje akis užkliūna už išraiškingų kalvų, gilių daubų. Taip pat Kelmę yra apsupe didžiuliai pelkių laukai ir ežerai. Pelkėtuose miškuose gausu retų augalų bei gyvunijos

Lankytinos vietos Kelmės rajone:

  • Kelmės dvaras
  • Kelmės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia
  • Tytuvėnų regioninis parkas
  • Kražių kolegija
  • Palendrių Šv. Benediktino vienuolynas

Edukacinės programos yra teikiamos kaimo turizmo sodybose, kuriose siūlomas ir apgyvendinimas. Kaikurios sodybos yra įsikūrusios buvusiojo dvaro teritorijoje, vienkiemyje prie legendomis apipinto Kibikštuko ežero. Išskirtinis poilsis Kelmės rajone kaimo turizmo sodybose.

Sodybos Kelmės rajone
Sodyba „Gaja“
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 50
Partneriai