(0)

Turizmas Elektrėnų savivaldybėje, kaimo turizmo sodybos Elektrėnų savivaldybėje

Elektrėnų kraštas yra apsuptas dviejų Lietuvos fizinių geografinių sričių, tai šiaurės rytinė, kuri įeina į Pabaltijo žemumą, centrinė ir pietinė - į paskutiniojo apledėjimo moreninių aukštumų rajoną. Ši teritorija gali puikuotis savo Nemuno vidurupiui ir Neries žemupiui būdingomis plynaukštėmis ir aukštumomis.

Lankytinos vietos Elektrėnuose ir Elektrėnų savivaldybėje:

  • Abromiškių dvaras
  • Vandens malūnas Semeliškėse
  • Neries regioninis parkas
  • Pipiriškių geomorfologinis draustinis
  • Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia

Vyrauja nuostabus kraštovaizdis - daug ežerų, miškų, kalvų, daubų, griovų ir kt. Dauguma jų yra įsikūrusios atokiau nuo miesto triukšmo. Kai kurios iš jų visai šalia Beržuolio ežero. Taigi čia tikrai nebus sunku susirasti savo atostogoms ir poilsiui kaimo turizmo sodybą.

Sodybos Elektrėnų savivaldybėje
Sodyba „Beržuolis“
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 28
Partneriai