(0)

Turizmas Biržų rajone, kaimo turizmo sodybos Biržų rajone

Biržai – vienas seniausių Lietuvos miestų, kuris yra įsikūręs Panevėžio apskrityje. Kaip miestelis, pirmą kartą paminėtas buvo 1520m., tuo metu čia stovėjo tik 53 namai. Daug mačiusi bei iškentėjusi Biržų pilis – miesto puošmena. Taip pat, miestas apsuptas dviejų upių – Apaščios ir Agluonos bei dviejų ežerų – Širvėnos ir Kilučių. Šiame rajone veiklos ras ir aktyvus, ir gamtą mylintis žmogus.

Lankytinos vietos Biržų rajone:

  • Biržų pilis
  • Kirkilų apžvalgos bokštas
  • Biržų krašto muziejus
  • Karvės Ola
  • Astravo dvaras
  • Grafo Tiškevičiaus rūmai

Biržai turi seniausią Lietuvoje dirbtinį ežerą per kurį nutiestas 525 m. ilgio pėsčiųjų tiltas, kuriuo eidami galėsite grožėtis Atravo dvaru. Šis miestas garsėja savo pilimis, rūmais bei neapsakomo grožio gamta. Pailsėkite nuo miesto šurmulio, pasinerkite į gamtą ir apsitokite vienoje iš kaimo turizmo sodybų.

Sodybos Biržų rajone
Alės Podėnienės sodyba
Sodybos komforto lygis
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Miegamų vietų: 20
Partneriai