(0)

Aktyvus laisvalaikis Anykščių rajone

Vasaros rogučių trasa

Ant Kalitos kalno esanti Vasaros rogučių trasa kviečia išbandyti nusileidimą linksmaisiais kalneliais - tai gaivaus vėjo gūsis karštą vasaros dieną ar maloni alternatyva nusileidimui slidėmis žiemą. Tai saugi pramoga, kviečianti patirti naujas ir netikėtas emocijas bet kokio amžiaus žmonėms. Trasos ilgis – 0,5 km, 5 posūkiai, tramplinas ir kilpa. Vienu metu trasoje gali važiuoti 24 pramogautojai.

Išvyka siaurojo geležinkelio traukinuku

Šimtametės Anykščių geležinkelio stoties komplekse įsikūręs siauruko muziejus, čia pamatysite „Škoda“ gamykloje pagamintą garvežį „Kukuška“, apžiūrėsite stoties viršininko butą ir jo darbo kabinetą. Nuo gegužės iki spalio atvykę į siauruko muziejų galėsite pavažiuoti šiuo veikiančiu technikos paveldo objektu. Savaitgaliais organizuojamos kelionės į Troškūnus ir prie Rubikių ežero. Atrestauruotame stoties viršininko bute, lankytojų laukia nauja programa – Pasakojimai senojoje stotelėje apie „Šimtametį siauruką“, „Sakralinį meną siauruko pakelėje“, „Mitologiniai Anykščių akmenys“ ir kt.

Jojimo klubas „Vilartas”

Sporto klubas „Vilartas“ įsikūręs vaizdingose Niūronių kaimo apylinkėse. Čia galite jodinėti jaukiais miško takeliais, slėniais palei upę. Jus lydės patyręs treneris, kuris patardamas ir pamokydamas parodys gražiausias apylinkių vietas. Jojimas rezervuojamas anksto.

 Jojimo klubas „Origonas“

Jodinėjimas arkliu ir vaizdingomis Niūronių apylinkėmis ir miško takais vedančiais Šventosios upės pakrante. Jojimas rezervuojamas anksto. 

Anykščių kartodromas

Anykščių kartodromas ištisus metus atviras aštrių pojūčių ir ekstremalaus važiavimo gerbėjams. Kartodrome organizuojami pramoginiai važiavimai, skirti įvairaus amžiaus žmonėms. Trasoje vyksta varžybos ir čempionatai. 

Laipynių parkas „Dainuvos nuotykių slėnis“ 

Tai puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kuriuos įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo fizinį pasirengimą. Polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“ kurio bendras ilgis virš 300 metrų. Yra įrengta trasa vaikams. 

Baseinas „Bangenis“

Anykščių baseino takeliai siekia 25 metrus, čia yra vandens kaskados, kuriomis lyg masažu mėgaujasi baseino lankytojai. Vyksta kvapų ir druskos pirčių programos. Ekstremalių pojūčių mėgėjams siūloma japoniška pirtis po atviru dangumi.

Partneriai