(0)

"Emerta" sraigių produktai

Specializacija
Poilsis pas ūkininką
Pramogos sodyboje
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Šeimininkai kalba
Lietuviškai
Lietuviškai
Tapo LKTA nare: 2018 m.

UAB „EMERTA“ yra įmonė, kuri užsiima afrikinių (Helix Aspersa maxima) sraigių auginimu, perdirbimu ir gamyba. Įmonė įsikūrusi šiaurės rytų Lietuvoje, Zarasų rajone, netoli Salako.

Helix Aspersa Maxima sraigės yra aukštos kokybės maisto produktas, turintis savyje labai daug baltymo. Labai vertinamas delikatesas. Tai skanus ir sveikas mėsos produktas be riebalų ir cholesterolio. Maisto produktai su sraigių mėsa yra ekologiški, sveiki ir svarbiausia labai skanūs.

Šiuo metu siūlome:

  • Šaldytas Helix Aspersa Maxima sraiges, burgundiškame padaže. Neto kiekis 100g. Sudedamosios dalys: sraigių mėsa sviestas krapai česnakai druska sraigės kiautas (nevalgomas). Supakuotos po 12 vnt aliuminio folijos indelyje, skirtame pašildyti krosnelėje arba orkaitėje. Prieš šildant būtina nuimti apsauginę plėvelę. Šildyti 10 minučių, 200C temperatūroje. Sraigės laikomos -18C temperatūroje galioja metus laiko nuo pagaminimo datos.
  • Užsakomoji sraigių degustacija. Tai unikali paslauga, kai klientas gali užsisakyti sraigių degustaciją pas save į namus, biurą ar bet kurią kitą vietą. Atvažiuojame su visa reikiama įranga ir pravedame sraigių degustaciją su edukacine programa pas jus. Papasakojam apie sraigių auginimą, naudingąsias savybes, kuo sraigės skiriasi nuo kitų maisto produktų, kodėl sveika valgyti sraiges ir dar daug kitų įdomių faktų. Skanu ir įdomu.
  • Edukacinė programa pas mus ūkyje. Priimame grupes žmonių pas mus į sraigių ūkį pažintinei ekskursijai. Turistai supažindinami su sraigių auginimo ypatumais, aprodoma kur ir kaip auginamos sraigės. Papasakojama kuo naudingos sraigės kaip maisto produktas ir kitose sferose. Ūkyje auginamos naminės sraigės Achatina, kurias galima paimti į ranką, paglostyti. Taip pat priimame vaikų grupes, kuriems paruošiama speciali programa.
Partneriai