(0)

Nemo Kelionės

Paskutinė minutė
Liko: 11 d. 21 val. 51 min.
Skaityti
Vieninteliai patyriminiai kruizai Nnemuno upeje

Ieškai naujų idėjų šios vasaros potyriams? Šiemet leiskis į kelionę lietuvišku kruizu Nemuno upe!

 

Tokią unikalią Lietuvoje pramogą siūlo „Nemo“ plaustas, kuris Nemunu kasmet plukdo daugybę žmonių. Tai išskirtinė pramoga, kurią gali išbandyti kiekvienas.

 

Patyriminiai plaukimai – kas tai?

„Nemo kelionės“ kviečia visus leistis į atradimų ir patyrimų plaukimus Nemuno upe su vieninteliu tokiu Lietuvoje „Nemo“ plaustu. Šiandien „Nemo“ plaustas dar vadinamas namais ant vandens, nes čia rasite viską, ko gali prireiktų atostogų metu pagal „viskas įskaičiuota” programą: liukso klasės kambariai, karštas dušas ir tualetas, garinė pirtis ir autentiška lietuviška virtuvė, gyvo garso vakarai, baidarių pramogos ir ne tik. Tai tikrų tikriausias lietuviškasis kruizas. Atostogos Lietuvoje ant vandens dar niekuomet nebuvo tokios įsimintinos!

 

Kas Tavęs laukia?

  • Nepamirtama kelionė Nemuno upe
  • Visada gerai nusiteikusi plausto įgula
  • Galimybė rinktis skirtingo ilgio maršrutus
  • Kvapą gniaužiantys lietuviškos gamtos vaizdai
  • Kokybiškas poilsis, tinkamas ir vaikams, ir suaugusiems
  • Nematytos ir neatrastos Lietuvos vietos, kurias galima pasiekti tik iš vandens

 

Šią vasarą išbandyk plaukimą Nemuno upe su „Nemo“ plaustu ir susikurk nepamirštamus vasaros Lietuvoje prisiminimus!

Naminiai gyvūnai: 8-21 visomis dienomis
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Kulinarinis paveldas
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Pažintinis takas
Plaustas
Baidarės
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė grybauti
Naminiai gyvūnai
Sodybos privalumai
Laužavietė
Gultai ir saulės skėčiai
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Pusryčių paslauga
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Pirtininko paslaugos
Stalo žaidimai
Registratūra
Registratūros darbo laikas
8-21 visomis dienomis
Kaina
Nuo 229 asmeniui su viskas iskaičiuota €
Visa sodyba
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Birželis-Spalis
Šeimininkai gyvena tame pačiame pastate
Tapo LKTA nare: 2023 m.
Sodyba įsikūrusi
1 m
iki upės

SVEIKI,

Esu Renatas Žyla, „Nemo“ plausto kapitonas, jau ne pirmus metus kviečiantis keliautojus ir poilsiautojus patirti, kad atostogos Lietuvoje gali būti geriausiu poilsiu, prilygstančiu kelionėms užsienyje.

Gimiau ir užaugau Druskininkuose, vėliau emigravau ir net keliaudamas po pasaulį nuolat norėdavau grįžti į Lietuvą, kurios gamta man yra gražiausia pasaulyje. Todėl galiausiai išdrįsau įgyvendinti savo svajonę – savo rankomis sukūriau plaustą „Nemo“, kuriuo keliauti kviečiu visus mylinčius gamtą ir nebijančius naujų potyrių. Dažniausiai keliaujame Nemuno upe, todėl šiandien esu vadinamas Nemuno ambasadoriumi. Bet kas žino, kur dar mus gali nunešti atradimų troškimas.  

Šis lietuviškasis kruizas gimė iš noro parodyti, kad atostogos Lietuvoje gali būti ne ką mažiau įspūdingos nei Tailande ar Karibuose. Beje, ar žinojote, kad ir Lietuvoje yra vieta, kuri gali būti vadinama lietuviškąja Ibiza? Tokias vietas ir dar daugiau Lietuvos gamtos paslapčių atskleidžiame keliaudami NEMO plaustu. Kviečiame pasinerti į atradimų kupiną kelionę, kuri, pažadu, paliks neišdildomus įspūdžius.

NEMO - vienintelis toks kruizinis laivas Lietuvoje. Tai didžiulis – 200 kv. m. ploto laivas, kuris siūlo leistis į lietuvišką kruizą su „Viskas įskaičiuota“ programa Nemuno upe. Čia keleiviai ne tik mėgaujasi poilsiu gamtoje, bet ir visais patogumais bei pramogomis: plauste yra įrengti liukso klasės kambariai su visais patogumais, yra karštas vanduo, dušas, garinė pirtis. Kelių dienų kruizinio plaukimo metu keleiviai pramogauja su baidarėmis, susipažįsta su lankytinomis vietomis, leidžia vakarus prie ugnies ir mėgaujasi laivo bare pagamintu šviežiu maistu. Jau daugiau kaip septynerius metus birželio-spalio mėnesiais NEMO leidžiasi į 3-5 dienų kruizines keliones po Nemuną. Taip pat organizuojamos savaitgalinės kelionės lietuviškuoju kruiziniu laivu NEMO su „Viskas įskaičiuota“ programa. Iš viso NEMO jau praleido beveik 9000 valandų vandenyje, nuplaukė apie 2000 kilometrų. Lietuviškasis NEMO kruizas – tai unikali patirtis, kurią jau išbandė beveik 1000 keleivių.

RENATAS ŽYLA

Plausto NEMO kapitonas

Partneriai