(0)

Ilzenbergo ūkis

Specializacija
Poilsis pas ūkininką

ILZENBERGO ŪKIS – Natūralus maistas!

Atviras savo valgytojams, veikiantis išvien su gamta. Vienintelis Baltijos šalyse pilnai atkurtas, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius.

Ūkio vystoma pienininkystė, augalininkystė, sodininkystė yra įvertinta tarptautiniu ekologinio ūkio (EKO) sertifikatu. 2019m. įveistas 0,8 ha vynuogynas, – pirmasis sklypas iš būsimo 4 ha vynuogyno. Tai išskirtinė vieta Lietuvoje, kur viename ūkyje galima pamatyti ir besiganančias karves, ir lesinėjančias vištas, ir svyrančias javų varpas.

Dvaro ūkis atviras lankymui visus metus. Valgytojai gali dalyvauti pažintinėse ekskursijose po ūkį ir produktų degustacijose. Čia Lietuvoje plačiausias viename ūkyje ekologiškai išaugintų ir rankomis pagamintų produktų pasirinkimas. Jie natūralūs, sveikatai naudingi ir švelnaus, natūralaus skonio.

Produkcija:

Mėsos gaminiai

Įsigyti galima: internetu

Troškinta dvariška vištiena. Vištienos vyniotinis: su keptomis morkomis, su spanguolėmis ir slyvomis. Netikras vištienos zuikis su morkomis. Kiaulienos-jautienos dešra. Karšto rūkymo vištienos krūtinėlė. Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė. Karštai rūkyta kiaulienos šoninė. Karštai rūkytas kiaulienos kumpis. Karštai rūkyti kiaulienos lašiniai. Paukštienos kepenų paštetas. Vištienos šaltiena. Jautienos šaltiena. Jautienos ir kiaulienos šaltiena. Jautienos, vištienos sultiniai.

Šviežia mėsa

Įsigyti galima: internetu

Vištienos blauzdelės. Vištienos kepenėlės. Vištienos krūtinėlė. Vištienos nugarėlės. Vištienos petukai. Vištienos sparneliai. Vištienos širdutės. Vištienos šlaunelės. Ciela višta. Smulkinta vištienos mėsa.

Marinuoti mėsos gaminiai

Įsigyti galima: internetu

Marinuotas dvariškas viščiukas "Tabaka" (su citrina). Marinuotas dvariškas viščiukas "Tabaka" (su rozmarinu). Marinuotos vištienos blauzdelės su citrina. Marinuoti vištienos sparneliai su rozmarinu. Vištienos krūtinėlės šašlykas.

Naturalūs pieno produktai

Įsigyti galima: internetu

Ilzenbergo dvaro airanas. Ilzenbergo dvaro airanas su mėta. Keptas varškės sūris. Natūrali grietinė. Natūralus sviestas. Rūkytas varškės sūris su kmynais. Sūris "Ilzenberg". Sviestas Ghi. Varškės sūris. Varškės sūris su ožragės sėklomis. Natūralus pienas. Rūgpienis. Kefyras. Varškė. Jogurtas. Varškės sūris. Varškės sūris su žolelėmis. Rūkytas varškės sūris su kmynais. Keptas varškės sūris. Desertinis varškės sūris su spanguolėmis. Brandinto lydyto sūrio užtepėlė su žalumynais.

Kiaušiniai

Įsigyti galima: internetu

Šviežia duona, konditerija

Įsigyti galima: internetu

Batonas. Pilno grūdo lazdelės su Ilzenbergo sūriu. Ruginė duona su ajerais. Šviesi duona su lašinukais. Duona (šviesi). Ruginės duonos kepalas. Šviesios duonos kepalas. Dvariški sviestiniai sausainiai. Varškės pyragas. Šakotis. Sausainiai Juodupės baravykai.

Miltai, kruopos

Įsigyti galima: internetu

Avižų dribsniai. Miežiniai dribsniai. Manų kruopos. Grikių kruopos. Kvietiniai miltai (pilno grūdo). Kvietiniai miltai. Ruginiai miltai. Ruginiai miltai (pilno grūdo).

Šaldyti produktai

Įsigyti galima: internetu

Koldūnai su vištiena. Koldūnai su jautiena. Koldūnai su rikota. Rikotos varškės virtinukai.

Konservuotos, raugintos daržovės

Įsigyti galima: internetu

Rauginti kopūstai. Marinuotis agurkai su ciberžole. Čatnis. Marinuoti burokėliai. Virtų burokėlių mišrainė su keptais svogūnais.

Uogienė

Įsigyti galima: internetu

Juodųjų serbentų. Raudonųjų serbentų.

Šokolodas

Įsigyti galima: internetu

Ilzenbergo dvaro juodasis šokoladas. Ilzenbergo dvaro juodasis šokoladas su juodaisiais serbentais. Ilzenbergo dvaro pieninis šokoladas.

Partneriai