„Rankdarbiai iš vilnos“

Tekstilės apdirbimo amatai

Amatininkė turi tiek muilo gaminimo, tiek vilnos vėlimo amato sertifikatus. Ji mielai kviečia dalyvauti šių amatų edukacijose, kuriose pasidalina savo žiniomis ir įdomiausiomis istorijomis. Nuo 2009 m. velia įvairius gaminius iš įvairios vilnos pagal užsakymus (lietuviškų avių, Naujosios Zelandijos karšinio, merino, ispaniškos, šuns vilnos ir t.t.).

Edukacinės programos tikslas

Puoselėti tradicinius amatus, įtraukti vaikus ir suaugusius į rankdarbių užsiėmimus, skatinti kūrybiškumą ir naujų pomėgių vystymąsi. Supažindinti su vilnos vėlimo istorija Lietuvoje, jo vėlimo būdais, naudojamais įrankiais.

Veiklos: Dalyvaudami programoje Jūs susipažinsite su vėlimo būdais, naudojamais įrankiais, dekoravimo priemonėmis, išmoksite nusivelti pasirinktą rankdarbį šlapiu vėlimo būdu. Amatininkė gali pasiūlyti skirtingas vėlimo pamokėles skirtingoms amžiaus grupėms. Kompiuterio pelės, puodelio padėkliuko vėlimo, eglutės žaisliuko ar velykinio kiaušinio apvėlimo edukacijose gali dalyvauti moksleiviai nuo 10 metų amžiaus, telefono dėkliuko vėlimo edukacijoje – nuo 14 metų. O kumštinių pirštinių vėlimo pamokėlės skirtos moksleiviams nuo 16 m. ir suaugusiųjų grupėms.

Edukacijos trukmė: 1,5 val.

Asmenų skaičius: iki 25 asmenų.

Sezoniškumas: visus metus.

Kalbos: lietuvių, rusų.

Būtina išankstinė registracija!

Vilnos, milo vėlimo amatų sertifikato Nr. 822, data 2017-07-10.

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo