(0)

„Zalensų sodyba“

„Zalensų sodyba“
Padubysio k., Vilkijos sen., LT-54205 Kauno r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 1500 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Baidarės
Organizuojamos medžioklės
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Pusryčių paslauga
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Sukūrinė vonia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1996 m.
Tapo LKTA nare: 1998 m.
22
Miegamų vietų
Iki 80
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki upės Dubysa
45 km
iki miesto Kaunas
6 km
iki stoties ar stotelės
65 km
iki oro uosto
6 km
iki maisto prekių parduotuvės
18 km
iki maitinimo įstaigos

„Zalensų sodyba“ įkurta dar 1996 m. bei 2016 metais renovuota. Joje įrengta net 18 kambarių, todėl čia svečiuotis vienu metu gali 80 žmonių. Nuo Kauno sodyba nutolusi vos 45 km. Atnaujintos sodybos universalumas patiks kiekvienam: joje galima rengti vestuvių puotas, svarbias šeimos šventes, įmonių darbuotojų mokymus, seminarus ar tiesiog ilsėtis. Šalia sodybos įrengtos dvi pavėsinės.

Ši sodyba – pirmoji, nuo kurios ir prasidėjo šeimos verslas. Įrengta taip, jog kiekvienas atvykęs galėtų ir pailsėti, ir papramogauti. Eilę metų čia atšokamos vestuvės, organizuojamos šeimų šventės ar tobulinamasi įmonių seminaruose.

Išskirtiniame atnaujintos sodybos interjere atsispindi gamtos motyvai, jaukumą skleidžia ne vieną dešimtį skaičiuojantis židinys, o erdvės išpuoštos įspūdingais paveikslais.

Po 2016 metais atliktos renovacijos sodyboje įrengta 18 kambarių, kuriuose vienu metu gali apsistoti 80 jūsų šventės dalyvių. Jūsų svečių patogumui kambariuose yra :

- 29 dvigulės lovos

- 28 viengulės lovos 

- 15 dušo kabinų 

- 15 WC

Jaunieji čia ras būtent jiems pritaikytus apartamentus.

Jėgas atgauti galima pirtyje ir sūkurinėje vonioje.

Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį.

Zalensų sodyboje įrengta erdvi ir jauki pobūvių salė, vienu metu talpinanti net iki 120 svečių. Unikalios interjero detalės, židinys, erdvi šokių aikštelė kiekvienai šventei suteiks išskirtinumo.

Šioje sodyboje gali vykti ne tik vestuvių puotos ar kitos šeimos šventės, bet ir efektyvūs darbuotojų mokymai. Kasmet vis daugiau verslininkų renkasi „Zalensų sodybą“ įmonių konferencijoms, mokymams ar svarbiems susitikimams.

Nuostabus gamtos ramybės ir komforto derinys daro Zalensų sodybą unikalią. Čia praleistas laikas įsimins ilgam ir norėsite grįžti dar kartą. Dėl išankstinio vietų rezervavimo ir seminarų organizavimo skambinti tel. +370 686 33209 arba +370 686 33208

Sodybos individuali svetainė www.zalensai.lt

Partneriai