(0)

Vlado Telksnio sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 101.37 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Pramogos sodyboje
Valtis
Vandens dviračiai
Galimybė pasivažinėti bričkele karieta
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2018 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
8
Miegamų vietų
Iki 8
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
20 m
iki ežero Alaušai
23 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
Balninkai miestelis Molėtų rajone, įsikūręs tarp Alaušų ir Piršeno ežerų. Važiuojant nuo Molėtų Anykščių kryptimi už 5 km yra posūkis į kairę. Nuvažiavę 18 km asfaltuotu keliu privažiuosite Balninkus. Pagrindine gatvele važiuokite iki Alaušų ežero. Jei važiuosite iš Kauno nuo Ukmergės Molėtų link, 21-ajame km rasite Želvos gyvenvietę. Pasukę į kairę važiuokite apie 7 km iki Balninkų miestelio. Prie pat Alaušo ežero stovi poilsio namelis.
Pirmajame jo aukšte yra menė su židiniu. Čia galima ramiai pasėdėti prie židinio arba draugų būryje. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji – trivietis ir keturvietis. Virtuvėje, kurioje rasite visus reikalingus indus, galima pasigaminti maisto. Jei reikia produktų, maždaug už 100 m nuo sodybos yra parduotuvė. Taip pat iš vietos gyventojų galima nusipirkti kaimiško maisto. Namo rūsyje yra pirtis, dušas, tualetai. Visada karštas vanduo. Po namu įrengtas garažas.
Alaušų ežero plotas apie 260 ha. Retas ežeras turi tokią nuostabią pakrantę: ilgas, platus, smėlingas atabradas – puiki vieta taškentis ir vaikučiams, ir suaugusiems. Galima pažvejoti, paplaukioti valtimis, vandens dviračiu. Norinčius galime pavėžinti arkliuko traukiamu vežimaičiu.
Svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku, nes namelis šildomas.
Partneriai