(0)

Sodyba „Vivaldi“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Valtis
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Olandiškai
Olandiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2016 m.
Tapo LKTA nare: 2016 m.
8
Miegamų vietų
Iki 25
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero Metelys
10 m
iki miško

Trijų gražuolių ežerų apsuptyje, ant Metelio ežero kranto. Metelių regioniniame parke įsikūrusi sodyba laukia Jūsų ištisus metus.

Sodybos pavadinimas siejamas su kompozitoriaus parašytais keturiais metu laikais.

Atvykę į sodybą rudenį, pavasarį ar žiemą jausitės tarsi negyvenamoje saloje. Liepos mėnesį žvejų miestelis atgyja ir netgi primena Palangą su dūzgiančiais aplinkui žmonėmis.

Rekomenduojame jodinėjimą arkliais (7 km, Seirijų žirgynas), išvyką į Druskininkus (30 km), Veisiejų ar Kalvarijos turgus (25 km), Metelių regioninio parko ekskursijas, pasivažinėjimus dviračių takais po regioninį parka, gurmaniškas slow food vakarienes ruošiamas čia pat sodybos terasoje su vaizdu į ežerą. Yra suomiška pirtis.

Nuomojame irklentes, dviračius, valtis, pliažo reikmenis. Turime nuosavą privatų nedidelį pliažą, kuris ribojasi su bendru miestelio pliažu ir yra labai populiarus tarp poilsiautojų.

Yra vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, lieptas, nedidelis miškelis šalia. Kaime yra nedidelė parduotuvėlė.

Partneriai