(0)

Vila „Terra poilsis“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 500 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2008 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
20
Miegamų vietų
Iki 70
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
13 km
iki miesto
332 km
iki jūros
8 km
iki stoties ar stotelės
85 km
iki oro uosto
1.5 km
iki maisto prekių parduotuvės
13 km
iki maitinimo įstaigos

 Vila Terra Poilsis - rojaus kampelis natūralioje gamtoje,mediniai namai , susiliejantys su aplinka. Vilų kaimelis įsikūręs Molėtų rajone 2,85 ha žemės plote, buvusioje kaimo sodybos vietoje, dviejų ežerų - Gruodžio ir Duobio, kuriuos jungia upelis, pakrantėje. Tai unikalus pusiasalis ant kalvos. Iš namelių atsiveria nuostabi panorama. Kaimo turizmo sodyba "Terra poilsis" - vieta kur gerbiamas svečių privatumas, maloniai leidžiamas laikas, kaip ir aplinka. 

Svečiai į šią erdvę atvyksta pailsėti su draugais ar šeima.  Ramybė, įspūdingas reljefas ir išpuoselėta aplinka yra tos savybės, kurios išskiria Vila "Terra poilsis" iš kitų sodybų ir poilsiaviečių. 

Namai ir numeriai  su WC, dušais, patalyne, rankšluosčiais, virtuvėlės su įranga ir indais, TV, apšildomi visus metus. Svečiai gali užsisakyti  kontinentinius pusryčius. 

Nuostabios vietos šalia pat dviejų ežerų suteikia galimybę surengti išties ypatingus renginius, nuo privačių vakarienių,pramogų saunoje ar  pirtyje prie ežero paplūdimio, pobūvių iki gerai suplanuotų ir šventiškai išpuoštų vestuvių  iki 70 asmenų. Organizuojamas furšetas šiltu metų laiku iki 300 asmenų. Nuomojama vieta su koplytėle santuokos, krikštynų bei kitų progų ceremonijoms. Taip pat nuomojama salytė akmeniniame  rūsyje ir pavėsinė šalia jo, didelė lauko salė "Terasa" po europaviljonu iki 70 sėdimų vietų ,salė "Panorama" iki 40 vietų , salė su židiniu iki 25 vietų. Nakvynė iki 40 asmenų.
Pagrindinėjė viloje įrengta virtuvė pritaikyta maisto gaminimui, šaldytuvai, indai, virtuvės įranga.  Prie kiekvienos vilos yra lauko terasos, kur šiltu sezono metu galima mėgautis pietumis ir vakariene. Vietoje galima išsirūkyti tik ką pagautą žuvį.   Nameliuose, apartametuose yra virtuvės su reikiama įranga ir indais. Taip pat galima pramogauti lauke gaminant maistą ant griliaus ar lauko virtuvėje. Maisto produktus galima įsigyti už  1,5 km parduotuvėje arba už 15 km esančiuose prekybos centruose.


Šioje sodyboje kurtas  LTV kino serialas "Giminės po 20 metų".


 

Partneriai