(0)

Vila „Rita“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2018 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
30
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate

Vila RITA – tik 2018.07.09 metais atsidariusi naujai pastatyta sodyba. Tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, susitikimus ir kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Didele 2.5 ha teritorija su privačiu mišku, dideliais prūdais, futbolo aikštele. Iki Kulautuvos kurorto tik 2 km. Sodyboje yra du pastatai, tai banketinė salė, kurioje talpiname iki 40 žmonių ir atskiras nakvynės pastatas – tai didelis privalumas miegoti atskirame pastate su mažais vaikais, ar senyvo amžiaus žmonėm, be triukšmo vykstant jūsų šventei. Šiuolaikiškai, moderniai įrengti kambariai, taip pat jaunavedžiams ar užsakovams skirtas prabangus kambarys su kampine vonia. Antrą dieną mūsų svečiai sodyboje gali viešėti ilgiau nei įprastai – iki 17 val.

Jūsų šventes galima organizuoti ir kitoje mūsų sodyboje http://www.petrauskusodyba.lt/

Partneriai