(0)

Vila Om

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Irklentės
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vaikams saugi maudymosi vieta
Vieta palapinėms
Laužavietė
Universali sporto aikštelė
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Galimybė išsiskalbti rūbus
Stalo tenisas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Teritorijos apšvietimas
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2020 m.
Tapo LKTA nare: 2020 m.
18
Miegamų vietų
Iki 70
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero

Mes tikime, kad kokybiškas poilsis susideda iš kelių kertinių momentų: Pirmiausia, tai absoliutus aplinkos pakeitimas nuo kasdieniškos namų ar darbo aplinkos. Antra, sugrįžinas į savo prigimtį į gamtą, susiliejimas su ja, pajutimas, gryno oro įkvėpimas į plaučius. Trečia, mėgavimasis atpalaiduojančiomis procedūromis, sąminingumo praktikomis, tiesiog būvimas Čia ir Dabar, išjautimas savęs.

Sodyboje “Vila Om” siekiame būtent šio tikslo. Sodyba yra įsikūrusi miško apsuptyje, ant Ungurio ežero kranto. Aplink sodybą rasite daugybę miško takelių pasivaikščiojimui ir gaivaus, gryno oro pasimėgavimui. Tai puiki vieta mėgstantiems uogauti ar grybauti, kadangi sodybos apylinkėse šių gėrybių yra abstu. Be to, sodyba gali pasiūlyti ir daugybę atpalaiduojančių procedūrų, nuo pirties ar karšto kubilo iki jogos ir kvėpavimo pratimų. “Vila Om” nepamiršo ir aktyvias pramogas mėgstančių asmenų, čia pasiplaukiojimui ežere rasite valtis, vandens dviračius, o mėgstantiems pasirungti, pasiūlysime su draugais sužaisti krepšinį ar tinklinį. Ungurio ežere gyvena įvairovė žuvų, aplink miškuose laksto stirnos ir kiškiai, o vasarą ant akmenų dažnai išlenda pasišildyti driežai:) kur akis paganyti ras ir gamtos mylėtojai.

Partneriai