(0)

Vila „Dubgiris“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Baidarės
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Rukykla
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Turkiška pirtis
Sukūrinė vonia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2012 m.
Tapo LKTA nare: 2012 m.
34
Miegamų vietų
Iki 100
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
50 m
iki ežero Plinkšiai
200 m
iki upės
50 m
iki tvenkinio
4 km
iki miesto
100 km
iki jūros
1 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
4 km
iki maisto prekių parduotuvės

Kviečiame Jus į nuostabų Žemaitijos kraštą – Plinkšių ežero pakrantėje 2012 metais duris svečiams atvėrė prabangi ir stilinga Vila „Dubgiris“. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta beveik 4 ha dydžio sodybos teritorija, su žaliomis vejomis, malonaus pavėsio pušynais, žuvų pilnais tvenkiniais bei, žinoma, nepakartojama Plinkšių ežero pakrante. Vila „Dubgiris“ – tai 4-ių pastatų kompleksas, kurį sudaro: svečių namai „Briedžio guolis“, SPA ir pirčių kompleksas bei „Paukščiukų“ apartamentai, Pobūvinė ir „Uošvės trobelė“.

Pagrindinėje svečių namų „Briedžio guolis“ menėje – įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų - Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Svečių namuose įrengti 2 prabangūs apartamentai ir 12 dviviečių kambarių. Kambariams nėra priskirta įprasta numeracija. Kiekvienas kambarys yra pavadintas skirtingų žvėrių pavadinimais, o interjerui parinkta stilistika pagal žvėriukų gyvenimo būdą ir aplinką. Kitame sodybos pastate įrengti 3 apartamentai, kuriuose taip pat nėra įprastos numeracijos. Kiekvienam iš apartamentų priskirtas vis kito paukščiuko pavadinimas ir kambariuose vyrauja paukščių tematika.

Pirčių mėgėjams Vila „Dubgiris“ gali pasiūlyti jaukų, privatų ir nedidelį pirčių kompleksą, kuriame galėsite mėgautis suomiška sauna su garu ir be garo bei turkiška pirtimi. Norintiems atsipalaiduoti, galime pasiūlyti džiakuzi, masažuojantį akmenų takelį, šildantį suolelį, įvairius linksmus dušus, masažo ir relakso kambarėlį.

Sodybos Pobūvinė dvelkia rafinuota prabanga, pakeri nepriekaištingas ir subtilus interjeras. Šioje dviejų aukštų, aukšto lygio pobūvių salėje, galime surengti bet kokią Jūsų šventę, o profesionali virtuvė Jums pasiūlys įvairių patiekalų, tame tarpe ir tradicinius žemaitiškus patiekalus. Mokymams ir seminarams Pobūvinės antrame aukšte paruošta patogi konferencijų salė su visa reikalinga konferencine įranga.

Šiek tiek nuošaliau stovi rąstinė „Uošvės trobelė“, kurioje įrengta rusiška pirtis su priepirčiu, lauko terasa su židiniu ir nuostabiu vaizdu į ežerą, patogūs miegamieji, erdvi virtuvė ir svetainė su židiniu.

Sodybos kruopščiai tvarkomoje teritorijoje rasite tvenkinius, pilnus plaukiojančių žuvų. Įrengta žuvų regykla, o Jūsų pačių pagautą žuvį, iškart ir išrūkysime. Ramybe galėsite mėgautis pastatytame paukščių stebėjimo bokštelyje. Maloniai laiką leisti galėsite įrengtose pavėsinėse ir vidury tvenkinio stovinčiame Salos namelyje. Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai, gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis bei kanojomis ir pasigrožėti įspūdingu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. Norintiems susipažinti su apylinke ir jos įžymybėmis, siūlome pasivažinėti dviračiais, o mėgstantiems emocingus žaidimus, siūlome pažaisti krepšinį ar tinklinį, įrengtoje sporto aikštelėje. Patiems mažiausiems – žaidimų aikštelė su daugybe karstyklių ir sūpynių.

Vila „Dubgiris“ – tai vieta, kurioje galėsite pailsėti ir atgauti jėgas po sunkių darbų bei patirti neišdildomų įspūdžių.

Partneriai