(0)

„Vaidos sodyba“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Valtis
Sodybos privalumai
Lieptas į vandens telkinį
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2014 m.
Tapo LKTA nare: 2014 m.
18
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero
4 km
iki miško
20 km
iki miesto
120 km
iki oro uosto
1 km
iki maisto prekių parduotuvės
1 km
iki maitinimo įstaigos

Pasiilgus tyro oro, atgaivos sielai, pavargus nuo miesto triukšmo, norinčius saugiai ir netrukdomai pailsėti, patirti puikių įspūdžių, kviečiame į ramybe dvelkiančią Vaidos kaimo turizmo sodybą, kuri įsikūrusi ant pasakiško grožio Suvingio ežero kranto, Dvarčėnų kaime.

Šis jaukus kampelis yra netoliese gražaus, Didžiulio ir Padugėlaičio ežerų iš trijų pusių apjuosto Daugų miestelio, kuris gali pasigirti savo istorija jau nuo XIII–XIVa., tai Daugų piliakalnis, Salos kalnas, Mergos akmuo, Vytauto laikų dvaras ir XIVa. bažnyčia. 4 km į rytus nuo sodybos, ant Didžiulio ežero kranto ant kalnelio stovi daili Bukaučiškių koplyčia, kuri yra Alytaus krašto lankytina istorinė vieta. 500 m nuo sodybos – kaimas Rimėnai. Iki artimiausios parduotuvės 500 m.

Vaidos sodyba - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, medinių namelių užuoveja, kurios apsuptyje tyvuliuoja švarus oras ir vanduo, akį glosto žalios pievos ir rausvas saulėlydžio peizažas Suvingio ežero horizonte, o paukštelių čiulbesys pažadina pavargusią sielą....

Karšta pirtelė ant ežero kranto ir gaivus ežero vanduo sugražina jėgas kūnui. Čia niekas netrukdo išsikepti kepsnį, pažaisti tinklinį ar futbolą, ramų vakarą ar ankstų rytą pasiirstyti valtele ir pažvejoti arba pasilinksminti prie spragsinčio laužo.

Ant ežero kranto stovinčiuose nameliuose gali ilsėtis šeimos su vaikais bet kuriuo metų laiku. Viename namelyje yra 6 miegamos vietos, t.y. du miegamieji kambariai, virtuvė su visais namų apyvokos reikmenimis, dušai, WC, TV. Virtuvė sujungta su svetaine, kur yra židinys ir išskleidžiamas kampas. Kambarėliai jaukūs ir patogūs leisti laiką didelei šeimai su vaikučiais.

Su džiaugsmu jūsų lauksime atvykstant į Vaidos sodybą, čia atrasite ramybę ir žiemą, ir vasarą, o kada nors pabuvę čia pajusite, kad vėl norėsis sugrįžti ir vėl viską iš naujo pajusti... Iki malonaus pasimatymo!

SODYBA SKIRTA RAMIAM POILSIUI

Partneriai