(0)

Sodyba „Žiogeliai“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 120 €
Visa sodyba
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Pramogos sodyboje
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Baseinas patalpoje
Lietuviška pirtis
Stalo žaidimai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Balandis-Spalis
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
8
Miegamų vietų
Iki 10
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 km
iki miesto
3 km
iki stoties ar stotelės
120 km
iki oro uosto
3 km
iki maisto prekių parduotuvės
3 km
iki maitinimo įstaigos
Sveiki atvykę į Žiogelius, romantišką kaimą Dzūkijos nacionaliniame parke, besiilsintį Nemuno slėnyje, tik 10 km nuo Druskininkų. Jūsų paslaugoms – ramiam šeimyniniam poilsiui skirta kaimo turizmo sodyba „Žiogeliai“, kurioje du atskiri svečių nameliai: "Žalias namas" (4 vietų) ir "Klėtis" (4 vietų). Kiekviename namelyje  yra TV, muzikos centras, virtuvė su visa reikalinga įranga bei indais, šaldytuvas, dušas, tualetas, antrame aukšte jaukūs miegamieji kambariai su švaria patalyne ir tinkleliais nuo mašalų. "Žaliajame name" dar yra šildomas baseinas (4x6 m), židinys, lietuviška garinė pirtis, kūrenama malkomis. Senovinėje "Klėtyje" pajusite tikrą pereito amžiaus lietuviško kaimo dvasią, du mediniai tualeto ir dušo su karštu vandeniu nameliai bei erdvi pavėsinė yra šalia klėtelės. Erdvus sodybos kiemas, kuriame aktyvaus poilsio mėgėjų laukia mini krepšinio aikštelė, lauko žaidimai - kroketas, badmintonas, petankė, smiginis. Pramoga trumpoms vasaros naktims - stebėkite naktinį dangų pro teleskopą SKYWATCHER MERCURY. 
Nemunas ir netoliese esantis Ilgio ežeras puikiai tinka žvejybai, o vaizdingos apylinkės – pasivaikščiojimams ir žygiams, grybavimui ir uogavimui. Po turiningos dienos malonu mėgautis šviežiai rinktų žolynų kvapais karštoje pirtelėje arba vakaroti prie laužo, pasisotinus čia pat išsikeptais kvepiančiais kepsniais. Naujiena: net ir miškų apsuptyje neatsiliksite nuo sparčiai besikeičiančių šiuolaikinio gyvenimo naujienų, nes nuo šiol sodyboje Jūsų paslaugoms - nemokamas bevielis internetas!
Aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjai laukiami nuo balandžio iki spalio mėn.
Sodyba Žiogeliai - ideali vieta šeimyniniam poilsiui ar nedidelei draugų kompanijai.
Pamirškite miesto triukšmą ir dulkes. Pas mus rasite atgaivą kūnui ir sielai!
Partneriai