(0)

Sodyba „Virinta“

Sodyba „Virinta“
Virintų g. 14, Čiulėnų k., Čiulėnų sen., Molėtų raj.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 650 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Irklentės
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Vandenlentės
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Galimybė išsiskalbti rūbus
Kubilas
Lietuviška pirtis
Pirtininko paslaugos
Turizmo informacijos teikimas
Pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2007 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
120
Miegamų vietų
Iki 160
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero Virintai
7 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
75 km
iki oro uosto
10 km
iki maisto prekių parduotuvės
10 km
iki maitinimo įstaigos

Sodybą rasite netoli Molėtų, Virintų ežero pusiasalyje. Tai nuostabi vieta pritaikyta įvairiems įmonių renginiams, koferencijoms, stovykloms, festivaliams, asmeninėms šventėms, pobūviams. Čia rasite erdvę tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui, privatumą prižiūrėtos gamtos apsuptyje.

Ši sodyba skirta tik svečiams, turi nuosavą pušyną (sodybos teritorijoje), apie pusę kilometro pakrantės ir salą, esančią prieš sodybos langus. Atsiveriantys nuostabūs gamtos vaizdai ir ežero panorama palieka svečiams neišdildomą įspūdį.

„Virintoje“ įrengti jaukūs poilsio kambariai (120 miegamųjų vietų), 2 pokylių – konferencijų salės (40 ir 120 asmenų), kuriose banketus galima ruošti tiek prie apvalių, tiek prie kvadratinių stalų, 2 virtuvės, židiniai, erdvios dengtos terasos su vaizdu į ežerą. Šventėms Didžiojoje salėje įrengta romantiška fotosienelė, terasą ir medžius gaubia lempučių girliandos, turime kitų šventinių rekvizitų, kuriais galite naudotis savo renginių metu.

Sodyboje yra ir vandens pramogų – pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, WC, dušais bei terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra didžiulis kubilas su apatine pakura.

Taip pat įrengtos paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, vandens irklentės (sup’ai), valčių prieplauka bei lieptai, pritaikyti pramogoms, žavingų akimirkų įamžinimui, poilsiui bei žvejybai.

Visa sodybos teritorija uždara, turi apšvietimą, įrengtos automobilių aikštelės (pritaikytos ir autobusams), puikus privažiavimas ištisus metus.

Dirbame net su 3 restoranais, tad tikrai yra pasirinkimas kiekvienos šventės poreikiams ir lūkesčiams įgyvendinti! Taip pat, turime draugų (dekoras ir floristika, renginių organizavimas, vakaro programa – vedėjai, grupės, ugnies šou, orientacinių/aktyvių žaidynių organizavimas ir pan.), kuriuos drąsiai iš patirties rekomenduojame kaip atsakingus savo amato profesionalus.

Kviečiame apsidairyti virtualiame ture arba atvykti sodybą apsižiūrėti gyvai!

Partneriai