(0)

Sodyba „Svajonių Dvaras“

Sodyba „Svajonių Dvaras“
Pakeršių k.,4, Kurklių sen., LT-29243 Anykščių raj.
Naminiai gyvūnai: už papildomą mokestį
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
500 - 900 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Krepšinio aikštelė
Valtis
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Galimybė grybauti
Naminiai gyvūnai: už papildomą mokestį
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Rukykla
Universali sporto aikštelė
Gultai ir saulės skėčiai
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Pusryčių paslauga
Maitinimo paslauga
Biliardas
Lietuviška pirtis
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Draudžiama rūkyti viduje
Registratūra
Registratūros darbo laikas
nuo 8-00 iki 21-00
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2007 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
40
Miegamų vietų
Iki 60
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
50 m
iki ežero Keršiai
15 km
iki upės Šventoji
50 m
iki tvenkinio
100 m
iki miško
25 km
iki miesto Ukmergė, Anykščiai
5.5 km
iki stoties ar stotelės Staškūniškis
95 km
iki oro uosto Vilnius, Kaunas
5.5 km
iki maisto prekių parduotuvės Staškūniškis
6 km
iki maitinimo įstaigos

Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi svajingame gamtos kampelyje geomorfologiniame draustinyje, apsupta giliojo Keršio ežero ir įžuvinto tvenkinio. Tai vieta, kurioje galėsite pabraidyti po savo svajonių pievą, kurioje gal būt pagausite savo svajonių žuvį, kurioje galite išmokti savo svajonių šokį, ir kurioje, spragsint nakties laužo liepsnai, galite atrasti savo svajonių žvaigždę ar šiaip pasvajoti... Visa tai kartu – sodyba „Svajonių Dvaras“!

Kaimo turizmo sodyba „Svajonių Dvaras“. Tai erdvi pokylių salė ir maitinimo paslaugos, 4 poilsiniai rąstiniai nameliai su visais patogumais, šalia automobilių parkavimo aikštelė, garinė pirtis ant ežero kranto, biliardinė, universali, tikrų išmatavimų krepšinio, tinklinio, teniso aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, šaudymas iš lanko, lieptas, valtys, žvejyba.

https://www.youtube.com/watch?v=42WiIAoHuQE

Sodyba vestuvėms. Kviečiame atšvęsti vestuves ir kitas šventes atnaujintoje pokylių salėje iki 50 asmenų, galime apnakvyndinti iki 40 asmenų. Teikiame profesionalias maitinimo paslaugas. O mūsų dovana Jauniesiems – vestuvinio šokio pamokos!!!

https://www.youtube.com/watch?v=OQh2d0TenPk

Atostogos sodyboje. Tam skirti 4 nameliai – numeriai. („Žvejo“ namelis iki 3 vietų, „Dvynys Nr. 1“ iki 6 vietų, „Dvynys Nr. 2“ iki 8 vietų ir poilsio apartamentas „Po klevu“ iki 10 vietų). Atostogų metu galėsite žvejoti, plaukioti valtimis, maudytis ežere, žaisti krepšinį tinklinį, tenisą, biliardą, šaudyti iš lanko. Pagal pageidavimą galime teikti maitinimą (pusryčius, pietus, vakarienę). Mes visada Jūsų laukiame!

Sodyba mokymams - konferencijoms. Ekranas, projektorius, konferencinė lenta, bevielis internetas, maitinimas, 27 miegamos vietos įmonei. 

Kaimiška naminė duona. Sodyboje kepama 5 rūšių natūralaus raugo naminė duona tikroje kaimiškoje molinėje krosnyje. 

Pramogos sodyboje. Garinė pirtis ant ežero kranto, žvejyba ežere ir tvenkinyje, valtys, krepšinis, tinklinis, tenisas, šaudymas iš lanko. Sodyboje rengiami biliardo turnyrai. Įrengta biliardinė su profesionaliu 12 pėdų rusiško biliardo stalu. Galima užsisakyti biliardo pamokas, kurių metu padėsime atrasti tikrojo biliardo žavesį. Suprasite, kad biliardas tai subtilus ir intelektualus žaidimas.

Maitinimas. Pokylių metu pagal suderintą meniu galite užsisakyti šviežią ir gardų maistą, jus aptarnaus mūsų paslaugios padavėjos. Daugelį patiekalų iškepame originaliai - molinėje krosnyje! Galima užsisakyti pusryčius. Sodyba turi savo originalių patiekalų, kuriuos galite užsisakyti poilsiavimo metu. Sodyboje yra Vyriškos Virtuvės paslaugos, kurias užsisakę susipažinsite su patiekalais gaminamais kazane!

https://www.youtube.com/c/Vyri%C5%A1kaVirtuv%C4%97

Partneriai