(0)

Sodyba „Šaminiai“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
450 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Sodybos atributai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Galimybė išsiskalbti rūbus
Lietuviška pirtis
Sukūrinė vonia
Stalo žaidimai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Gegužė-Rugsėjis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2009 m.
Tapo LKTA nare: 2009 m.
20
Miegamų vietų
35
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
8 km
iki miesto
2 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2.5 km
iki maisto prekių parduotuvės

Švenčionių rajone, Naujų Šaminių kaimo pakraštyje, miškų ir ežerų apsuptyje, Labanoro girios bei Aukštaitijos nacionalinio parko kaimynystėje įsikūrusi moderni sodyba Šaminiai.

Sodybos pirmąjį aukštą pusiau dalina pereinamoji terasa, taip atskirdama senąją sodybos dalį, nuo modernios, šiuolaikiškos dalies.

Modernioje dalyje įrengta šiuolaikiška konferencijų salė, skirta tiek rimtiems seminarams, tiek paprastiems šeimyniniams pasisedėjimams. Sodybos salėje yra visa reikalinga garso ir vaizdo aparatūra, aukštos raiškos projektorius suderintas su TV funkcija, skirtas tiek grafikų analizei, tiek kokybiškoms sporto transliacijoms ar kitiems televizijos renginiams "didžiajame ekrane".

Senąja pirmojo aukšto dalį sudaro židinio kambarys su autentiška senovine mūrine krosnimi, plačiaekranis TV su namų kino sistema, pulo stalas, didžiulis krepšys vaikiškų pliušinių žaislų mažiesiems, mini bibliotekėlė, stalo žaidimai, dartai.

Antrajame sodybos aukšte - 5 jaukūs ir komfortiški miegamieji kambariai. Kiekviename jų įrengti modernūs vonios kambariai su sūkurinėmis voniomis arba dušo kabina.

Šalia pagrindinio sodybos pastato yra pirties pastatas. Pastarąjame įrengta erdvi pirtis, talpinanti apie 15 žmonių. Priepirtyje taip pat įrengtas dušas, WC. Prie pat pirties - didelis dirbtinis tvenkinys su švariu, pratekančiu vandeniu.

 

Sodybos teritorijoje taip pat yra:

Tinklinio, krepšinio bei futbolo aikštės, vaikų žaidimų aikštelė.

Didelė lauko šašlykinė.

Stovėjimo aikštelė svečių automobiliams.

Sodyboje tvarką ir saugumą garantuoja apsaugos bendrovė ir saugos kameros.

Sodyboje puikiai suderinta kaimiška dvasia su šiuolaikiniais patogumais bei aplinka.

Maloniai laukiame Jūsų.