(0)

Sodyba „Pasartėlė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 200 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Dviračiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Baidarės
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Sodyba įkurta 2000 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
30
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
20 m
iki ežero
50 m
iki upės
0 m
iki miško
30 km
iki miesto
4 km
iki stoties ar stotelės
140 km
iki oro uosto
3 km
iki maitinimo įstaigos

Sodyba prie Sartų ežero, Sartų žirgyno kaimynystėje, šalia Dusetų hipodromo, kuriame kasmet, pirmą vasario mėnesio šeštadienį vyksta respublikinės žirgų lenktynės.

Poilsiautojams skirti trys šešiaviečiai namukai su terasomis, visuose yra tualetai, dušai, įrengtos virtuvėlės.

Didesnei šeimynai, šeimos šventėms ar draugų kompanijai siūlome šiuolaikiškai sutvarkytą, bet autentišką senąjį namą, kuriame svečių patogumui įrengti 5 kambariai su dušais ir tualetais, 2 kambariai pobūviams (30 žm.), virtuvė.

Sodyboje yra krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Veikia tradicinė, dūminė pirtys, pirtis-kubilas, ypatingai turistų pamėgti šaltuoju metų periodu.

Poilsiautojai gali naudotis valtimis ir vandens dviračiais, galima išsinuomoti baidares ir dviračius. Vandens sporto mėgėjams pasiūlysime maršrutus Sartų ežeru, Šventosios ir Kriaunos upėmis. Mėgstantieji žirgus turės galimybę pajodinėti netoliese esančiame žirgyne. Dviračiais galėsite pakeliauti Sartų regioninio parko maršrutais. Sartų ežeras – puiki vieta žvejams. Čia gausu įvairių rūšių žuvų. Sugaunami ešeriai, kuojos, lydekos, karšiai, net šamai ir unguriai. Nuo sodybos iki Dusetų miestelio vos keli kilometrai.

Laukiame Jūsų ir vasarą, ir žiemą! Vasarą Jūsų laukia nuostabi gamta, o žiemą karštos pirtys: tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas!

Partneriai