(0)

Sodyba „Pasagynė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Laužavietė
Pavėsinė
Maitinimo paslauga
Baseinas patalpoje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2013 m.
Tapo LKTA nare: 2013 m.
50
Miegamų vietų
Iki 70
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
300 m
iki miesto
3 km
iki jūros
25 km
iki oro uosto
200 m
iki maisto prekių parduotuvės

Svečių namai „Pasagynė“, apsupti žalumos ir šimtamečių medžių parko, yra pamėgta vieta švęsti prabangius pokylius ir jaukias šeimos ar įmonių šventes. Šiltas ir nuoširdus personalas, platus patiekalų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai bei pirtis kuria išskirtinę nuotaiką ir jaukią atmosferą kiekvienai šventei.

Pagrindinis „Pasagynės“ pastatas yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengtos dvi pokylių salės, 150 kv. m ir 50 kv. m, kurios talpina apie 80 svečių. Antrame aukšte – penki kambariai, kuriuose gali apsistoti 20-30 žmonių. Šalia įrentas atskiras pastatas svečiams, kuriame taip pat gali apsistoti apie 30 žmonių. Svečiai gali įsikurti kambariuose su vaizdu į gražų gėlėmis apsodintą vidinį kiemelį ar išeiti į terasą ir pasigrožėti žaliuojančiu parku. Kambariuose įrengti tualeto ir vonios kambariai. Interjerą puošia antikvariniai baldai, natūralaus ąžuolo apdaila. Iš antrame aukšte esančios vasaros terasos atsiveria vaizdas į gražią sodybos teritoriją, kurioje vakarais malonu pasivaikščioti apšviestais takeliais. Dvejose automobilių stovėjimo aikštelėse telpa iki 20 automobilių.

Partneriai