(0)

Poilsio namai „Olando kepurė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Pramogos sodyboje
Dviračiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Organizuojami žuklės turai
Sodybos privalumai
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Kavinė
Kempingo privalumai
Elektros jungtis aikštelėje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Sodyba įkurta 2001 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
16
Miegamų vietų
Iki 60
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
0 m
iki miško
200 m
iki jūros
12 km
iki stoties ar stotelės
16 km
iki oro uosto
10 m
iki maitinimo įstaigos

Poilsio kompleksas Olando kepurė yra įsikūręs tarp Klaipėdos ir Senosios Palangospačioje Pajūrio regioninio parko širdyje – Karklėje kurią supa nuostabi Lietuvos pajūrio gamta.

Karklės apylinkėse miškingasis parkas apaugęs pušimis ir ąžuolais, kurio pramintais takais pasieksite gražiausias vietas. Vos už kelių šimtų metrų nuo poilsiavietės galima išgirsti jūros ošimą ir  išvysti bangų mušos suformuotą skardį, įtrauktą į gamtos paveldą, nuo kurio atsiveria nusėto akmenimis pajūrio vaizdas. Visai šalia įsikūręs žvejų kaimelis, vienintelis Lietuvoje ant jūros kranto kuris išlaikęs etnografinį savitumą.

Tai puiki vieta aktyviam poilsiui, pramogoms ir sportui, ypač patogu rengti organizacijų sąskrydžius, susitikimus, sportinius renginius ir žiemą ir vasarą. Kiekvienas apsilankęs čia ras vietą ir užsiėmimą, norintieji tiesiog atsigaivinti žolelių arbatos puodeliu lauko kavinėje pušų apsuptyje ir atvykę iš toli ilgiau pasidžiaugti gamta galės mėgautis visais poilsio kambarių patogumais arba poilsiauti kempinge po atviru dangumi.

Partneriai