(0)

Sodyba „Nieda“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 300 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Dažasvydis
Rengiami vandens žygiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Irklentės
Baidarės
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vaikams saugi maudymosi vieta
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Belaidis internetas
Galimybė išsiskalbti rūbus
Biliardas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Draudžiama rūkyti viduje
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2008 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
30
Miegamų vietų
Iki 100
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero
30 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
1 km
iki maisto prekių parduotuvės
1 km
iki maitinimo įstaigos

Kaimo turizmo sodyboje sau užsiėmimą ras kiekvienas – didelis ir mažas, aktyvaus poilsio mėgėjas ir mėgstantis savo laisvą laiką leisti ramiau. Dievinate žvejoti, todėl poilsis Jums neatsiejamas nuo akimirkų, kai galite sau leisti niekur neskubant sėdėti ant ežero kranto ir laukti užkimbant dar vieno trofėjaus? Tuomet kaimo turizmo sodyba „Nieda“ Jums patiks dėl to, kad čia neteks pamiršti šio savo pomėgio: žvejai joje galės iš naujo įsitikinti savo sėkme žvejodami, o pagautą laimikį išsikepti čia pat, sodybos laužavietėje, ir nustebinti artimuosius ar draugus savo pačių paruoštais pietumis, vakariene. O gal manote, kad poilsiaujant niekas kitas taip neišgarina įtampos ir neišvalo minčių kaip pirtis? Mes pritariame, todėl pirčių mėgėjams siūlome galimybę leisti laiką kaitinantis garinėje pirtyje ir taip ne tik pailsinti darbų išvargintą galvą, bet ir išvalyti organizmą. Tiems, kurie pirmenybę teikia pirčių malonumams po atviru dangumi, siūlome atgauti jėgas sodybos kieme esančiame karštame kubile, o po to atvėsti ežero vandenyje.

Aktyvesnio poilsio mėgėjai kaimo turizmo sodyboje „Nieda“ taip pat turės ką veikti. Jeigu mėgstate vandens pramogas, vasarą siūlome išmėginti plaukimą baidarėmis Baltosios Ančios upe, pasiplaukiojimus valtimis, pasivažinėjimus vandens dviračiais. Žiemą aktyvūs poilsiautojai, tikime, įvertins galimybę sodyboje užsiimti žiemos pramogomis: su vėju galėsite lenktyniauti leisdamiesi slidėmis ar išmėginti žiemos kelią kita tuo metu tinkama transporto priemone – rogėmis. Turime pasiūlymų ir tiems, kurie geriausiai pailsi tada, kai užsiima sportu. Kaimo turizmo sodyboje „Nieda“ savo azartą galėsite pasitikrinti žaisdami netikėtumų ir emocijų kupiną dažasvydį, o jeigu iš rankų retai paleidžiate kamuolį, tuomet savoje stichijoje pasijusite atsidūrę sodyboje įrengtoje krepšinio ar tinklinio aikštelėje. Be to, Jums nereikės patiems rūpintis sportui reikalingu inventoriumi – sodyboje rasite visa, ko prireiks aktyviai leidžiant laiką.

Partneriai