(0)

Sodyba „Nemuno turas“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Verslo renginiai
Poilsis pas ūkininką
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Dviračių takas
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Belaidis internetas
Pusryčių paslauga
Lietuviška pirtis
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Draudžiama rūkyti viduje
Kempingo privalumai
Automobilis aikštelėje leistinas
Stalai ir suolai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2003 m.
24
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 km
iki stoties ar stotelės
25 km
iki oro uosto
1.5 km
iki maitinimo įstaigos
Jus maloniai priims šiuolaikiškai įrengta sodyba gražioje Kauno priemiesčio gyvenvietėje Ringauduose. Sodyba daugiau skirta ramiam ir kultūriniam poilsiui, taip pat galima išmėginti įvairias aktyvaus poilsio formas, aplink Kauną labai gerai išvystyta vandens turizmo infrastruktūra, lankyti Kauno miesto ir regiono kultūros objektus, sporto renginius, žaisti žaidimus lauko aikštelėse.
Sodyboje įrengti patogūs dviviečiai ir triviečiai kambariai su voinios ar dušo ir tualeto patalpomis, yra pirtis, pavėsinė, lauko terasa su baldais, lauko grilio įrankiai. Kambariuose yra kavos ir arbatos gaminimo įranga, poilsio baldai, vietinė ir satelitinė TV, nemokamas belaidis internetas, erdvi ir saugi automobilių parkavimo aikštelė.
Šalia sodybos veikia daigų auginimo ūkis "Žali žali", todėl, esant poreikiui, yra galimybė padegustuoti skirtingas valgomųjų daigų rūšis, o užsakius iš anksto šeimininkė praves edukaciją su mini ekskursija.
Partneriai