(0)

Sodyba „Kaimas kryžkelėje“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 400 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Gultai ir saulės skėčiai
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Stalo tenisas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2009 m.
Tapo LKTA nare: 2010 m.
30
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki ežero
10 km
iki upės
100 m
iki tvenkinio
0 m
iki miško

Atostogos žiemą – karštoje pirtyje ir gryname ore

Kol kelionių agentūros neriasi iš kailio siūlydamos tolimas ir egzotines keliones, siūlome pasidomėti galimybe pailsėti žiemą ir Lietuvoje. Trumpos atostogos savaitgalį gali būti labai naudingos stresą nuolat patiriantiems ir skubantiems miestiečiams. Kur? Jonavos rajone, šalia Kryžiaukos kaimo esančioje kaimo turizmo sodyboje.

Jau šypsotės? Puiku, dar labiau šypsositės, kaip pamatysite, kaip ši kaimo sodyba atrodo 360 laipsnių kampu. Interneto puslapyje KaimasKryzkeleje.lt galite pasižiūrėti, kaip atrodo pastatai, pirtis, kiemas.

Įsivaizduokite, kad turite laisvą savaitgalį. Norite atsiplėšti nuo miesto triukšmo ir purvo, dūmų ir viso to beprotiško judėjimo. Tam nebūtina važiuoti į tuščią Palangą, gražią turizmo sodybą galima rasti ir tarp Vilniaus ir Kauno – ramiame Jonavos rajono kaime. Atvykstate penktadienį ir išvažiuojate sekmadienį. Dieną einate pasivaikščioti, pasigėrėti gamta, sodyboje auginamais naminiais paukščiais, vakare – kepate kepsnius, šašlykus, periatės rusiškoje garinėje pirtyje, maudotės šildomame kubile lauke. Pora dienų, praleistų gamtos prieglobstyje praskaidrina sielą ir išvalo mintis nuo neigiamų dalykų ir emocijų. Tai puikus būdas turiningai praleisti savaitgalį. Yra namelis su šeimyniniais apartamentais ir terasomis, tad niekas kitas netrukdys Jūsų poilsio.

Jei norite švęsti šventes – atvykite su draugų kompanija. Pirtyje įrengėme gyvenamąsias patalpas, talpinančias iki 10 žmonių. Jei kompanija dar didesnė, rasime vietos apnakvydinti ir juos. Sodyboje gali nakvoti iki 40 žmonių. Yra pobūvių salė ir lauko pavėsinė, kuriose galima laisvai švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius ir kitas asmenines šventes, bei organizuoti įmonės vakarėlius. Didžioji salė yra pritaikyta ir seminarams bei konferencijoms, tad laukiame ne tik pavienių poilsiautojų, bet ir įmonių. Galime pasirūpinti maitinimu.

„Kaimas Kryžkelėje“ sodyba veikia ištisus metus. Šalia esantys ežerai, miškas ir ramybė visada yra sodybos kaimynystėje.

Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis ir papasakosime visas detales. Prieš tai dar kartą rekomenduojame užsukti į mūsų interneto puslapį www.kaimaskryzkeleje.lt, kur skyrelyje „Virtualus Turas“ galėsite pasižiūrėti į mūsų sodybą iš visų pusių specialiose 360 laipsnių panoraminėse nuotraukose.

 
Partneriai