(0)

Sodyba „Ėglis“

Naminiai gyvūnai: visad laukiami
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 60 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Dviračių takas
Naminiai gyvūnai: visad laukiami
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Gultai ir saulės skėčiai
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Galimybė išsiskalbti rūbus
Biblioteka
Stalo tenisas
Lietuviška pirtis
Stalo futbolas
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2013 m.
Tapo LKTA nare: 2017 m.
pagal susitarimą
Vietų palapinėms
2
Atskirų dušo kabinų
11
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
50 m
iki ežero
0 m
iki tvenkinio
100 m
iki miško
2 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
140 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
2 km
iki maitinimo įstaigos

LAUKIAMI: Sodyboje „Ėglis“ laukiami tie, kuriuos apėmė paprasto, nuo gamtos nenutolusio buvimo, ilgesys. Pas mus galėsite pailsėti, patirdami kaimo kasdienybę ir įkvepiantį santykį su nuostabia gamta. O taip pat rasite viską, be ko nebegali šiandienos žmogus. Atvykti galite visus metus.

SODYBOS VIETA IR APLINKA: Esame įsikūrę sename Jasų kaime, netoli Dusetų miestelio, Zarasų rajone. Čia yra išlikę tik keletas vienkiemių, kuriuos supa rami gamta. Prie pat – Ėgliaus ir Ėglioko ežerai. Netoliese – daug kitų. Aplink - pievos, miškai, upeliai bei pelkės. Visa tai yra saugomoje teritorijoje - Sartų regioniniame parke. Visa sodybos teritorija apima 3 ha. Aplink sodybą – 1 ha prižiūrimos vejos ir puoselėjamų gėlynų. Iki Ėgliaus ežero – 50 metrų. Sodybos teritorijoje yra tvenkinys.

SODYBOS KOMPLEKSAS IR APGYVENDINIMAS:

  • Gyvenamasis namas su terasa, pastatytas 1940 metais. Namas restauruotas, išsaugant autentiškumą, ir pritaikant dabarčiai. Jis yra vieno aukšto, 2 jaukių kambarių – valgomojo ir miegamojo (4 asmenims). Sienos rąstinės, miegamojo kambario – plūktos moliu. Šildymas – senovine krosnimi ir krosnele. Taip pat yra virtuvė ir vonios kambarys, šildomomis grindimis. Čia rasite ir visą virtuvės bei vonios kambario buitinę įrangą, virtuvės inventorių, muzikinį centrą ir palydovinę TV, stalo žaidimų, knygų. Yra internetas.
  • Klojimas, pastatytas 1964 metais. Tik dabar jo paskirtis kita. Taigi, miegosite ne ant šieno, o lovose. Klojime yra 4 miegamieji kambariai (3 – dviviečiai ir 1 – trivietis) bei atskira poilsio erdvė, vonios kambarys. Dvejuose kambariuose žvarbų vakarą galite pasišildyti krosnelėmis. Čia taip pat rasite kabelinę TV, stalo žaidimų, knygų, yra belaidis internetas.
  • Rąstinė pirtis, pastatyta 1880 metais. Seniau ji buvo naudojama ir praustis, ir mėsai rūkyti. Dabar – tik vanotis ir praustis. Keli metrai nuo pirties – tvenkinys.  
  • Pavėsinė su atviru židiniu. Čia galite gaminti maistą ir susiburti bet kokiu oru. Tad rasite malkų ugniai pasikurti, kepsninę, groteles, iešmus ir kt.
  • Viralinė arba kitaip – atvira lauko virtuvėlė. Joje yra krosnis, ant kurios galima gaminti maistą.
  • Žuvies rūkykla. Galite patys išsirūkyti pagautą žuvį.

Visuose kambariuose rasite patalynę ir rankšluosčius. Pirtyje – beržinių vantų bei pirčiai skirtų eterinių aliejų.

PRAMOGOS SUAUGUSIEMS: Sodyboje yra įrengta laužavietė, tinklinio aikštelė, krepšinio lankas, tai pat galite žaisti lauko stalo tenisą, stalo futbolą, mankštintis su treniruokliais. Maudynės Ėgliaus ežere galimos nuo plataus, ilgo ir patogaus liepto. Išėję iš pirties galėsite iš karto panirti į tvenkinį. Prie ežero rasite ir valtį, vandens dviratį. Rimtiems žvejams galime pasiūlyti pažvejoti kituose ežeruose (5 km. atstumu).

PRAMOGOS VAIKAMS: sodyboje sukurta draugiška aplinka vaikams. Įrengta žaidimų aikštelė: karstynės su čiuožykla ir supynėmis, smėlio dėžė, namelis. Yra batutas, sportinis inventorius, kiti žaidimai, ir, žinoma, knygos. Patiems mažiausiems yra lovelė, maitinimo kėdutė, čiužiniai. Vaikams siūlome saugias maudynes baseinėliuose, o didesniems – su pripučiamu ratu ežere.

MAISTAS: sodyboje yra daržas, kuriame auginame Jums skirtas daržoves ir prieskonius, senas obelų sodas. Taip pat galime parūpinti tikrų kaimiškų/ekologiškų produktų iš vietinių žmonių: medaus, naminio varškės sūrio, kiaušinių, akmeninėmis girnomis maltų miltų, aliejų, mėsos ir žuvies. Na, ir, žinoma, vasarą – žemuogės pievose, rudenį – grybai miškuose. Raškykite, rinkite! Maisto gaminimo paslaugų neteikiame.

NE: nepriimame švęsti švenčių, rengti pobūvių ir pan.

MES: Danutė ir Kęstutis Ražanai. Aukštaitė nuo Zarasų, ir žemaitis nuo Šilutės. Mylintys šį ežerų kraštą. Sodyboje negyvename. Kalbame lietuvių, anglų, rusų, italų kalbomis. Ir visuomet – širdimis.

KVIEČIAME JUS IR LAUKIAME!

KONTAKTAI: Tel. +37062017792 El.p. [email protected] Mus rasite ir Facebook'e: https://www.facebook.com/SodybaEglis/

ADRESAS: Jasų kaimas, Dusetų paštas, 32315 Zarasų r. sav., Lietuva Sodybos koordinatės: 55.770913 25.877112 (http://www.regia.lt/map/redirect.jsf?aobkodas=183532242&lang=0).

Nuo sodybos iki Dusetų miestelio – 4 km., iki Zarasų – 30 km., iki Utenos – 40 km., iki Vilniaus – 140 km., iki Kauno – 175 km., iki Daugpilio – 58 km., iki Rygos – 210 km.

 

Partneriai