(0)

Sodyba „Angelų malūnas“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 720 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Kulinarinis paveldas
Sveikatingumo sodyba
Pramogos sodyboje
Baidarės
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Maitinimo paslauga
Lietuviška pirtis
Pirtininko paslaugos
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2012 m.
Tapo LKTA nare: 2012 m.
27
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
2 km
iki ežero
1 m
iki upės
4 m
iki tvenkinio
12 m
iki miško
15 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
20 km
iki maitinimo įstaigos

Turbūt, kaip ir daugelis šiuolaikinių žmonių, labai vertinate galimybes, kai galite atitrūkti nuo reikalų ir atsipalaiduoti? Įsivaizduokite, kaip nuostabu praleisti dieną arba visą savaitgalį draugų rate senovinėje sodyboje ant upės kranto, kur nuo 1851 m. veikė vandens malūnas, o aplinkui jis supamas pasakišku kraštovaizdžiu: tankus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite išmėginti tikrąją pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais.

„Angelų malūno“ sodyba yra puiki vieta tiek šeimos progoms švęsti, tiek įmonių renginiams (seminarams, banketams ir pan.). Erdvi senovinė banketinė salė su visa renginiams reikalinga vaizdo ir garso aparatūra, kurioje telpa iki 40 žmonių. „Angelų malūno“ sodyboje galite organizuoti net kelių dienų renginius, nes čia Jūsų patogumui yra 10 kambarių su 27-iomis miegamosiomis vietomis Jūsų bei Jūsų svečių apgyvendinimui. O gal domina aktyvus poilsis? „Angelų malūno“ sodyboje Jūs galite mėgautis vandens žygiu su baidarėmis, žvejoti lydekas, organizuoti dviračių žygius po Varnių regioninį parką ir aplankyti senovines bažnyčias, piliakalnius bei muziejus. Yra galimybė apsigyventi tiek kambariuose, tiek palapinių stovykloje.

„Angelų malūno“ sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, Kūlio Daubos kaime. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją po 1851 m. statytą malūną. Supažindinsime Jus su XIX a. grūdų malimo procesu bei pavaišinsime natūralia žolelių arbata. Po ekskursijos galėsite išsikepti dešrelių ir surengti žaidimus savo draugų kompanijoje po atviru dangumi.

Jeigu norėtumėte pailsėti prie ežero, išsinuomoti pirtį arba suorganizuoti renginį sodyboje, susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: tel. +370 650 98888 arba el. paštu [email protected]

APLANKYKITE ANGELŲ MALŪNĄ!

Partneriai