(0)

Sodyba „Saulės burė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Valtis
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Belaidis internetas
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2016 m.
Tapo LKTA nare: 2016 m.
12
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero Sablauskių tvenkinys
Apgyvendinimas skirtas individualiai keliaujančių turistų srautui, tiek šeimoms ar ramaus poilsio besitikinčioms lankytojų grupėms, tiek ir vietinių bendruomenių organizuojamiems renginiams, žvejų susibūrimams. Apgyvendinimui skirti 5 kambariai – 2 triviečiai ir 3 dviviečiai.
Pageidaujant tiekiami pusryčiai.
Yra įrengta pirtis ir salė, tinkama pobūviams, konferencijoms ir seminarams. Poilsiavietė yra prie Sablauskių tvenkinio, kuris suteikia galimybę gerėtis visais gamtos dovanojamais malonumais ir vaizdais. Patogi prieplauka, privažiavimas asfaltuotas.
Partneriai