(0)

Royal Horse Resort

Royal Horse Resort
Šilelio g. 2, Balkasodžio k., Alytaus r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis pas ūkininką
Pramogos sodyboje
Teniso kortai
Krepšinio aikštelė
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Jojimo pamokos
Jodinėjimas
Vandenlentės
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2022 m.
Tapo LKTA nare: 2023 m.
75
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
0 m
iki ežero
1 km
iki upės Nemunas
0 m
iki tvenkinio
0 m
iki miško
12 km
iki miesto
120 km
iki oro uosto
12 km
iki maisto prekių parduotuvės
5 km
iki maitinimo įstaigos

Kelionė po autentišką, penktos kartos puoselėjamą sodybą, prasideda nuo svečius pasitinkančių, viduramžių laikus menančių vartų. Jų plokštumą garsusis menininkas Stasys Žirgulis kūrė perteikdamas tilto atsivėrimo įspūdį prieš patenkant į tvirtovę. Vartai yra saugomi – tą atspindi abipus atramose įsitvirtinę vilkai.

Vos už vartų – įspūdingos gamtos, miškų bei Nemuno apsuptyje auga didingas ąžuolas, o jo prieglobstyje – 9 puslankiu išsidėstę autoriniai skaptuoti krėslai, simbolizuojantys šeimoje augusius devynis brolius bei seseris. Uždari kaip slėptuvės, didingi kaip viduramžiai, kad prisėdę juose jautumėtės saugūs.

Lyg šeimos paveldas, greta ąžuolo atstatytas šeimos namas, tapęs visa ko kūrybos pradžia. 

Kilus norui atverti ją svečiams, pelkynų vietose atsirado ežerai, gėlynų bei augalų landšaftai. Idėjos gimė sinergiškai – architektai, kaip tvaraus planavimo specialistai, įgyvendino idėją kuriant autentišką aplinką, išskirtinių asmenybių meno idėjų vedami. Šeimos ūkyje greta galvijų įsikūrė pirmosios alpakų šeimos. Tautvydas Barštys, nuolat gyvenime lydimas sporto bei meilės žirgams, apjungė mintis žirgyno idėjos atsiradimui.

To pasekoje buvo suprojektuotas inovatyvus žirgynas, kuris pasižymi ne tik itin išskirtine architektūra, bet ir savo grožio didybe. Sodyboje išpuoselėtas kiekvienas žemės lopinėlis, čia apstu meno kūrinių, o paukščių skulptūros, rūpesčio ir saugumo simboliai, leidžia pažinti laisvę bei erdvę.

Čia apstu įvairių veiklų – teniso bei padelio kortai, vandenlenčių parkas, krepšinio aikštelė, patogiam svečių apgyvendinimui įrengti kotedžai. VIP konferencijų salės, erdvės lauko renginiams bei fotosesijoms, takas, vedantis didingu mišku prie pat Nemuno. O viso to ašis – inovatyvus žirgynas, neturintis analogų Baltijos šalyse.

Partneriai