(0)

Rindzevičių sodyba „Šventosios upės slėnis“

Rindzevičių sodyba „Šventosios upės slėnis“
Mikierių k., Andrioniškio sen., LT-29042 Anykščių r.
Naminiai gyvūnai:
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 250 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Šaudykla
Smiginis
Dažasvydis
Rengiami vandens žygiai
Rengiami dviračių žygiai
Dviračiai
Pažintinis takas
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Irklentės
Plaustas
Baidarės
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Vandenlentės
Naminiai gyvūnai
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Galimybė išsiskalbti rūbus
Biblioteka
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Pirtininko paslaugos
Teritorijos apšvietimas
Turizmo informacijos teikimas
Stalo žaidimai
Draudžiama rūkyti viduje
Kempingo privalumai
Stovyklavimo inventoriaus nuoma
Sporto inventoriaus nuoma
Stalai ir suolai
Vyraujantis gruntas žole
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Kovas-Gruodis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 1978 m.
Tapo LKTA nare: 2003 m.
100 žm.
Vietų palapinėms
3
Vietų autonamelias/autopriekaboms
1
Autonamelių vietų su elektros jungtimi
17
Miegamų vietų
Iki 25
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
3 km
iki ežero Denionių
0 m
iki upės Šventoji, kraštovaizdžio draustinis
6 km
iki tvenkinio Pelyšų
0 m
iki miško Šimonių giria
20 km
iki miesto Anykščiai
400 m
iki stoties ar stotelės Mikieriai
110 km
iki oro uosto Karmėlavos (Kauno)
11 km
iki maisto prekių parduotuvės Andrioniškyje
17 km
iki maitinimo įstaigos Lietuviško paveldo kavinės "Pasagėlė"

Vasarnamis su pirtimi ant Šventosios upės kranto, miško apsuptyje, Šventosios kraštovaizdžio draustinyje. Taikus, upės apjuostas, svetingas gamtos kampelis. Miškuose gausu grybų, uogų. Žūklės mėgėjams upė pateiks malonių staigmenų. Čia tikrai galėsite patirti visus gamtos suteikiamus malonumus.

Sodyboje ypač laukiami aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjai. Laukiame norinčių pažinti Anykščių kraštą, patirti naujų įspūdžių ir pasisemti jėgų didžiulių planų įgyvendinimui!
Baidarių, kanojų, plaustų nuoma. Organizuojame žygius Šventosios upe (Ilčiukai, Užpaliai, Žalioji, Mickūnai, Mikieriai, Andrioniškis, Anykščiai, Kavarskas), bei Šventosios intakais – Virintos, Jaros, Vyžuonos, Siesarties upėmis. Turime didelę vandens žygių patirtį, bei puoselėjame savo žygių tradicijas. Sudarome individualius maršrutus. Dėl dėkingos sodybos geografinės padėties mūsų sodyboje arba stovyklavietėje labai patogu baigti žygį ar sustoti tarpinei nakvynei ne tik plaukiant Šventosios upe, bet ir Jaros, bei Vyžuonos upėmis.
Žygiai pėsčiomis ir dviračiais. Puikiai pažįstame ir mylime savo kraštą, todėl mielai jums padėsime taip pat su juo susipažinti.Visiems svečiams rekomenduojame pasivaikščioti po Mikierių apylinkes, nes čia pat šalia sodybos tikrai yra ką pamatyti: ąžuolų takas, žvėrinčius (kurį išgarsino šernas Henrikas su drauge Jadze), pakabinamas beždžionių tiltas, senasis Inkūnų kaimas, gydomųjų galių turintis šaltinis bei medinė Inkūnų bažnytėlė, žyminti Šv. mergelės Marijos apsireiškimo vietą, įžymiosios Šventosios kilpos (skardžiai), Lašinių rėva. Važiuojant dviračiu per 10 min. pasieksite laukinius ir mažai kam žinomus miško ežerėlius, spanguolynus bei paslaptingas miško buveines. O aplankius Šventosios skardžius ir pasukus į Šimonių girios gilumą per 20 minučių pasieksite dar kelis miško ežerėlius, kurie jus nustebins nuostabiais, smėlėtais paplūdimiais... Labiau patyrusiems dviračių turistams rekomenduojame prasukti didesnį ratą (visos dienos ar net dviejų dienų žygį), papildomai aplankant Variaus upelio atodangą, žirgyną ir Arklio muziejų Niūronyse, Vasaros rogučių trasą, nuotykių parką, Siauruko, A. Vienuolio ir kt. muziejus, piliakalnius ir kt. lankytinas vietas Anykščiuose, jaukų andrioniškio Andrioniškio miestelį, Sedeikių dvarą ir t.t.
Dažasvydis, Šaudymas iš lanko ir kt. aktyvios pramogos. Ieškantiems naujų įspūdžių suorganizuosime pramoginio dažasvydžio kovą, šaudymo iš lanko varžytuves ar net spec. užduočių lauką! O adrenalino fanatikai galės išbandyti skrydį lynu per Šventosios upę!

Pasiūlymai įmonių kolektyvams. Sodyboje turime paruošę eilę komandos formavimui skirtų užduočių, žaidimų, specialių nuotykinių-pramoginių-komandinių žygių ir t.t. Tad jei jūsų kolektyvui pabodo įprasti vakarėliai, ieškote kažko naujo ir galvojate apie išvyką ir pramogas gamtoje – mes jūsų laukiame ir esame pasiruošę jus nustebinti!
Partneriai