(0)

„Radailių dvaras“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Apdovanojimai
Metų sodyba 2016
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Suomiška pirtis
Turkiška pirtis
Restoranas
Baras
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2004 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
50
Miegamų vietų
Iki 100
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki tvenkinio
10 m
iki miško
7 km
iki miesto
10 km
iki jūros
400 m
iki stoties ar stotelės
25 km
iki oro uosto
„Radailių dvaras“ – tai netoli  Klaipėdos, nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūręs jaukus restoranas. Čia galėsite pasimėgauti nuostabiais gamtos vaizdais, pabėgti nors trumpam nuo miesto šurmulio ir atgauti jėgas po sunkių darbų. Restorano virtuvės šefai pasirūpins Jūsų sočiais pusryčiais ar pietumis bei gardžia vakariene.
  • Pirmo aukšto salėje rengiant banketą, prie vieno stalo susodiname apie 20 žmonių.
  • Antras aukštas – tai pagrindinė dvaro salė, kurioje įrengtas baras, o salės erdvė suskirstyta į atskirus boksus. Boksuose gali sėdėti kompanijos iki 10 žmonių, o salės didesnėje erdvėje galime surengti banketą apie 30 žmonių.
  • Banketų salė talpina apie 100 svečių. Vasaros sezono metu veikia restorano terasa, kurioje telpa iki 150 lankytojų.
  • Vasaros banketų salė užsakoma gimtadieniams, vestuvėms ar krikštynoms esant žmonių ne mažiau kaip 25. Salė talpina iki 40 žmonių.
  • Radailių dvaro restorane yra vaikų kampelis. Ten mažyliai gali pažaisti su įvairiais žaidimais, paspalvinti paveikslėlius, pažiūrėti vaikiškus filmukus.
Radailių dvaras – tai puiki vieta švęsti įsimintinas Jūsų gyvenimo šventes – vestuves, krikštynas, surengti pobūvį, pokylį, pailsėti gamtoje ar „pažymėti” įmonės gimtadienį ar surengti konferenciją. Santuokai įregistruoti turime kupolą, kur po šventės galėsite įamžinti savo brangiausias akimirkas.
Vasaros metu darbą pradeda restorano pavėsinė – terasa. Restorano pastatas įsikūręs šalia vandens telkinio, todėl vaizdai pro langą tiesiog priverčia atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius. Taip pat turime galimybę pavalgyti ant „vandens“, plūduriuojančiame plauste. Tai pasakiški pojūčiai.  
„Radailių dvare“ rasite pramogų tiek vaikams tiek suaugusiems. Turime didelį dinozaurų parką su atrakcijomis ir įdomybėmis. Jame sutiksite įvairiausių dydžių dinozaurus, kurie juda ir skleidžia garsus, karuselės vaikams, veidrodžių labirintus ir daug kitų pramogų. Taip pat, turime naujovę – „Apverstą namą“. Juk įdomu pasižiūrėti, kaip atrodo gyvenimas „aukštyn kojom“.
Partneriai