(0)

Sodyba „Prie šaltinio“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 110 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Krepšinio aikštelė
Baidarės
Dviračių takas
Sodybos privalumai
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Turkiška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Vokiškai
Vokiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2005 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
25
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
1 km
iki upės
11 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
50 km
iki oro uosto
14 km
iki maitinimo įstaigos
Sodyba „Prie šaltinio“ įsikūrusi Klaipėdos rajone, Lapių kaime, vaizdingame krašte ant Žvelsos slėnio. Mūsų vietovę dažnai pavadina „Mažąja Šveicarija". Sodyboje keli pastatai, kuriuose yra pirtys (lietuviška ir garinė), lauke kubilas 16 vietų, šildomas masažinis baseinas 16 vietų, pratekančio šaltinio baseinas, židiniai patalpose, dvi salės (20 vietų, 30 vietų), miegamieji kambariai.
Visais metų laikais esant normaliomis oro sąlygomis organizuojami turistiniai žygiai vaizdingais Minijos ir Žvelsos slėniais pėsčiomis, turistaujama baidarėmis ir katamaranais. Turistinio žygio baidarėmis metu (vasara, pavasaris, ruduo) yra galimybė susipažinti su didžiausia Žemaitijos upe Minija, o  patirti ekstremalius pojūčius rudenį ir pavasarį galima plaukiant viena iš ekstremaliausių Lietuvos upių – Žvelsa. Aprūpiname inventoriumi ir specialia apranga.
Partneriai