(0)

Poilsio ir renginių centras „Alaušo slėnis“

Poilsio ir renginių centras „Alaušo slėnis“
Pakrantės g. 53, Bikuškio k., Sudeikių sen., Utenos r.
LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 1450 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Teniso kortai
Tinklinio aikštelė
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Kavinė
Pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2008 m.
Tapo LKTA nare: 2009 m.
42
Miegamų vietų
Iki 68
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
10 m
iki ežero Alaušas
3 km
iki miško
14 km
iki miesto
14 km
iki stoties ar stotelės
114 km
iki oro uosto
3 km
iki maisto prekių parduotuvės

„Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje. Centras jau dirba 10 metus, apima erdvų virš 4 ha plotą.

„Alaušo slėnis“ teikia aukšto įvertinimo 5 gandriukų poilsio ir apgyvendinimo paslaugas. Svečiai gyvena 8 rąstiniuose poilsio nameliuose (6 nameliai yra 6 vietų, ir 2 nameliai 3 vietų, yra galimybė pristatyti papildomas lovas), kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai. Virtuvėje nėra galimybės kepti ir virti. Yra mikrobangė, virdulys, įrankiai ir indai.

Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas (2 karšto vandens kubilai (2 pirtys), 2 pavėsinės – laužavietės,  3 lauko teniso aikštynai, pliažo tinklinis, krepšinio stovas, vaikų žaidimų aikštelė). Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.

Mūsų restorano virėjai ruošia lietuviškos, tradicinės ir europietiškos virtuvės patiekalus iš vietinių produktų. Restorane patiekiamas kokybiškas ir sveikas maistas.

„Alaušo slėnis“ puikiai tinka rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes. Renginio metu apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 žmonėms. Lauko renginiams priimame iki 2000 svečių.

Partneriai