(0)

Sodyba „Po ąžuolais“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 500 €
Visa sodyba
Apdovanojimai
Specializacija
Ramus poilsis
Kulinarinis paveldas
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Jojimo pamokos
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Pavėsinė
Baseinas patalpoje
Kubilas
Lietuviška pirtis
Turkiška pirtis
Sukūrinė vonia
Kavinė
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2012 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
50
Miegamų vietų
Iki 80
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
200 m
iki ežero Plateliai
10 m
iki miško
22 km
iki miesto
3 km
iki stoties ar stotelės
1 km
iki maitinimo įstaigos

Sodyba yra Žemaitijos nacionaliniame parke, 200 m iki Platelių ežero, kalvotoje vietoje, apsuptoje šimtamečių ąžuolų. Sodyboje yra trys žuvingi tvenkiniai. Čia galėsite išbandyti norvegišką pirtį (kubile) ir lietuvišką garinę pirtį. Norintys atšvęsti šeimos šventes ar dalykinius susitikimus, čia rasite dvi sales (25-80 vietų). Įrengta konferencijų salė (40–50 vietų).
Išsiilgusiems gamtos ir ramybės – grybų ir uogų pilnas miškas. Senoje klėtyje, pagal senolių tradicijas kepama naminė duonelė. Tai puiki galimybė pamatyti ir sudalyvauti kepimo procese. Nuostabus kepamos duonelės kvapas liks ilgam Jūsų prisiminimuose. NAUJIENA! Sodyboje atidarytas naujas vandens pramogų centras, kuriame laiką smagiai praleis dideli ir maži. Jūsų laukia dvi pirtys: sauna ir garinė (turkiška), jacuzzi, baseinas su kaskada ir plaukimu prieš srovę įrenginiu. Mažųjų lankytojų laukia du baseinai.

Partneriai