(0)

Sodyba „Pasaka“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 200 €
Visa sodyba
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Dažasvydis
Vandens dviračiai
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Lieptas į vandens telkinį
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Suomiška pirtis
Stalo žaidimai
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2014 m.
Tapo LKTA nare: 2014 m.
25
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
23 km
iki miesto
3 km
iki maisto prekių parduotuvės

„Vila Pasaka“ – jauki ir prabangi sodyba esanti prie miško ir gražaus vandens tvenkinio, duris atvėrusi 2015 metų pradžioje. Sodyboje kondicionuojama pokylių salė įvairioms Jūsų šventėms (iki 30 žmonių) su garso aparatūra ir šviesos efektais. Ramiam ir patogiam Jūsų poilsiui įrengta 10 atskirų miegamųjų kambarių su patogumais (WC, dušas, kondicionierius). Kambariai gali būti su dvigule didele lova arba su 2–3 atskiromis viengulėmis lovomis – tai didelis privalumas įmonių kolektyvams. Saugi, filmuojama automobilių parkavimo aikštelė.

Jūsų patogumui siūlome maitinimo ir aptarnavimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventinio stalo patiekalais ir užkandžiais. Taip pat galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, dekoratorius.

Įmonių susitikimams ir mokymams – konferencijų salė su visa reikiama įranga: kondicionierius, multimedija projektorius, transportuojamas ekranas, garso ir TV įranga, rašymo lenta.

PRAMOGOS:

SPA zona – pirtis ir jacuzzi (12 vietų, su hidromasažiniais purkštukais, šviesomis);

Lauke vandens kubilas bei tinklinio, krepšinio, futbolo ir vaikų žaidimų aikštelės;

Šalia vilos didelė lauko pavėsinė su židiniu;

Žvejyba (turėti savo įrangą);

Stalo futbolas;

Kartu su www.nuotykiuekspertai.lt rengiame orientacinius žaidimus, lobių ieškojimą bei įvairias kitas nuotykines pramogas lauke.

Jūsų šventes galima organizuoti ir kitose mūsų sodybose: „Vilaitė” ir naujausioje, 2018 metų vasarą, atsidariusioje sodyboje „Grand Vila”. Vilos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, priimantis iki 300 asmenų be patenkinantis kiekvieno kliento pačius įnoringiausius poreikius.

Laukiame Jūsų viloje „Pasaka“!

Sodybos svetainė
www.vilapasaka.lt

Sodybos koordinatės:

479242, 6073535 (LKS)

54.797631, 23.677189 (WGS)

54° 47' 51.47", 23° 40' 37.88" (WGS) 

Partneriai