(0)

Mortos Mikašauskienės kaimo turizmo sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 800 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Vandens dviračiai
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė žvejoti įžuvintuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Laužavietė
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Biliardas
Lietuviška pirtis
Pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Svečiai priimami
Gegužė-Rugsėjis
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1995 m.
Tapo LKTA nare: 2000 m.
26
Miegamų vietų
Iki 30
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
20 km
iki miesto
200 m
iki stoties ar stotelės
65 km
iki oro uosto
300 m
iki maitinimo įstaigos
Erdvi, ramiam poilsiui pritaikyta sodyba Žemaitijos nacionaliniame parke prie skaidraus, vaizdingo, baltomis burėmis pasipuošusio Platelių ežero. Šalia Šeirės miško parkas su gamtos pažinimo takais, dvaro sodybos parkas, senojo dvaro pastatuose įrengti etnografijos, gamtos  ir užgavėnių muziejai, turizmo informacinis centras. Atnaujintas, moderniai įrengtas  šaltojo karo muziejus. Jūsų laukia keturviečiai dviejų kambarių nameliai su visais patogumais, 30 vietų salė su židiniu, pirtis, virtuvėlė, bilijardas, lauko žaidimų aikštelės suaugusiems ir vaikams, žuvingi tvenkiniai su valtele, vandens dviratis.  Netoliese Platelių jachktklubas, nardymo klubas, vandens dviračių nuoma ežere, valtys, buriniai laiveliai. Šeimininkai - aktyvūs buriuotojai - Jums pasiūlys ekskursiją burlaiviu po ežerą ir salas su gido paslaugomis, grupelėmis iki 8 asmenų. Čia puiki vieta seminarams, susitikimams, poilsio stovykloms iki 30 asmenų. Maistas  neruošiamas,  yra sąlygos pasiruošti patiems, arba naudotis  trijų kavinių  paslaugomis 0,5 km.spinduliu. Už atsivežtus gyvūnus mokama nuo 10 iki15 E.
Sodybą renkasi mėgstantys ramų poilsį, aktyvų vandens sportą, pažintinę veiklą Žemaitijos nacionaliniame parke ir jo apylinkėse,  šeimos su vaikais, keliautojai.  Yra apribojimų triukšmingiems renginiams ir ypač garsios muzikos mėgėjams.                                         Užklausas dėl patalpų siųskite  el paštu  mimorta@gmail.com 
 
Partneriai