(0)

„Mindūnų kempingas“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Dviračiai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Valtis
Baidarės
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Rukykla
Lieptas į vandens telkinį
Tinkama vieta maudynėms
Papludimys
Pavėsinė
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Stalo futbolas
Teritorijos apšvietimas
Kempingo privalumai
Elektros jungtis aikštelėje
Sporto inventoriaus nuoma
Džiovykla
Skalbimo mašina
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Svečiai priimami
Gegužė-Spalis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 2005 m.
Tapo LKTA nare: 2006 m.
12
Miegamų vietų
Iki 150
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
300 m
iki ežero Baltieji Lakajai
0 m
iki miško
10 km
iki miesto
2 km
iki stoties ar stotelės
1 km
iki maitinimo įstaigos
Mindūnų kempingas – tai 5 ha vaizdinga aptverta pušyno teritorija, esanti 10 km nuo Molėtų. Kempinge yra smėlėto Baltųjų Lakajų ežero kranto paplūdimys, o pačiu ežeru eina pagrindiniai vandens turizmo maršrutai. Teritorija yra Labanoro regioniniame parke (daugiau informacijos galima rasti www.labanoroparkas.lt), vietovę supanti gamta  nuostabi tiek vasarą, tiek žiemą.
 
Mūsų kempingas pradėjo veikti 2005 metais, todėl visi pastatai ir įranga yra nauji ir šiuolaikiški. Mindūnų kempinge rasite puikias sąlygas poilsiui, pramogoms, vandens sportui bei žvejybai. Tai patogi vieta susitikimų, pobūvių organizavimui visais metų laikais. Saugomoje, naktį apšviestoje kempingo teritorijoje yra administracinis pastatas, kurio pirmame aukšte įrengti bendro naudojimo tualetai, dušai ir moderni virtuvė. Antrame aukšte poilsiautojų laukia penki jaukūs kambariai svečiams, kuriuose yra WC, dušai, TV. Netoli administracinio pastato stovi atskiri keturių/šešių vietų namukai (kiekviename jų yra WC, dušas, virtuvėlė su indais). Prie ežero sukurtos poilsio zonos su lauko baldais ir laužavietėmis, prie kurių galima statyti palapines ir transporto priemones. Kempinge taip pat yra dešimt vietų kemperiams (galima naudotis elektra).

Mindūnų kempingas siūlo ne tik ramų poilsį, bet ir šaunias pramogas. Pakrantėje rasite pirtį ir kubilą. Teritorijoje yra krepšinio ir tinklinio aikštelės, šaudykla, kurioje galima šaudyti iš lanko, orinio šautuvo ar pamėtyti į taikinį kirvuką. Žvejai įrengtoje rūkykloje gali išsirūkyti pasigautą (ar nusipirktą) žuvį. Vaikučiams įrengta žaidynių aikštelė su sūpuoklėmis.

Kempinge galima išsinuomoti turistinį inventorių, įsigyti turistams reikalingų smulkmenų, suvenyrų, žemėlapių.

Laukiame Jūsų! :)
Partneriai