(0)

Sodyba „Laukysta“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Šaudymas iš lanko
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Universali sporto aikštelė
Tinkama vieta maudynėms
Pavėsinė
Maitinimo paslauga
Kubilas
Lietuviška pirtis
Sodyboje demonstruojami tradiciniai amatai
Stalo futbolas
Teritorijos apšvietimas
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Ispaniškai
Ispaniškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2004 m.
Tapo LKTA nare: 2005 m.
30
Miegamų vietų
Iki 50
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
40 m
iki upės Neris ir Laukysta
15 m
iki tvenkinio
80 m
iki miško
25 km
iki miesto
5 km
iki stoties ar stotelės
45 km
iki oro uosto Kaunas International Airport (KUN)
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
Kaimo turizmo sodyba „Laukysta“ įsikūrusi vaizdingame, natūralios gamtos apsuptame vienkiemyje, ant Neries ir Laukystos upių krantų. Sodyba nuo Vilniaus nutolusi 70 km atstumu, nuo Kauno – 50 km.

Poilsiautojams įrengti du jaukūs rąstiniai, skiedromis dengti nameliai su visais patogumais. Didesniam būriui svečių siūlome namą su 50 vietų sale, kurioje galima švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas ir kitas šeimos šventes, organizuoti verslo renginius – seminarus, mokymus, įmonių šventes. Sodybos pastatuose galime apnakvindinti ik 30 asmenų.

Erdvi ir išpuoselėta sodybos teritorija (5 ha) puikiai tinka rengti įvairius renginius ir pramogas gryname ore. Turime didelę lauko pavėsinę su skaidriais tentais, kurioje telpa 50 asmenų. Joje yra elektros įvadas ir apšvietimas. Sodybos svečiams galime pasiūlyti išskirtines pramogas, kurias patys organizuojame: „Gyvas stalo futbolas“, Footgolfas, Laukystos golfas, šaudymas iš lankų ir arbaletų į 3D žvėrių taikinius, Kubb.

Sodyboje yra garinė ir lauko pirtis – kubilas, krepšinio į vieną krepšį ir tinklinio aikštelės, mini futbolo vartai, badmintonas.

Jeigu pavargote nuo miesto triukšmo, kasdienybės rūpesčių, norite pailsėti ir atsipalaiduoti natūralioje gamtoje, galėsite pasivaikščioti 1 km ilgio taku, kuris įrengtas sodybos teritorijoje Neries ir Laukystos upių pakrantėmis, papramogauti ir pavakaroti prie laužo. Bet kuriuo metų laiku maloniai laukiame Jūsų!

 
Partneriai