(0)

Sodyba „Kukarskė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
Nuo 150 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Gamtą tausojanti sodyba
Sveikatingumo sodyba
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Galimybė įsigyti ūkyje išaugintų produktų
Galimybė uogauti
Galimybė grybauti
Sodybos privalumai
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Lietuviška pirtis
Pirtininko paslaugos
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 1931 m.
Tapo LKTA nare: 2008 m.
8
Miegamų vietų
Iki 40
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
200 m
iki upės Nemunas
10 m
iki miško
3.3 km
iki miesto
1.3 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2 km
iki maitinimo įstaigos

Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė“ įsikūrusi ąžuolų paunksmėje, prie kelio į Sudargą.

Užsukę pas mus įsitikinsite, kad ir vištos gali būti gražios. Pamatysite įvairių veislių gaidžių ir vištų, tarp kurių viena brangiausių pasaulyje porelė – juodieji Ayam cemani. Čia gyvena garsiakalbės patarškos, o jų būrelyje puikuojasi mėgstantis žmonių draugiją kalakutas vardu, Bičas.

Senoje renovuotoje suvalkiečio sodyboje jaukiai dera etnografiniai buitiniai rakandai su šiuolaikiniais interjero elementais. Čia rasite erdvią svetainę su židiniu, originaliais ąžuolo baldais apstatytus poilsio kambarius su visais patogumais ir virtuve.

Atsigaivinsite žolynais kvepiančioje pirtelėje. Gėlėmis apsodinti ir akmenėliais barstyti takeliai veda prie kubilo ir šalia esančio tvenkinio. Šalia sodybos stūksantis miškas sezono metu turtingas uogų ir grybų.

„Kukarskės“ šeimininkai organizuoja ATOSTOGAS KAIME, sodyboje siūlo rengti Jūsų šeimos šventes, o šventinę nuotaiką papildys floristės dekoruoti stalai ir patalpos.

Ir tai dar ne viskas!

Mes Jums padėsime ant laužo išsikepti čirvinių blynų, specialioje lauko krosnyje – ugninio pyrago (tarte flambėė). Sezono metu: prisirinkti grybų ir ant laužo išvirti grybienę, pasigaminti gilių kavos, numarginti velykinius margučius bei surišti vantas. Jūsų pageidavimu suorganizuosime floristines pamokėles.

Viešnagė „Kukarskės“ sodyboje ilgai išliks Jūsų prisiminimuose.

Partneriai