(0)

Elenos ir Albino Klimų sodyba „Iešnalė“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Pažintinis poilsis
Kulinarinis paveldas
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Dviračiai
Krepšinio aikštelė
Sodybos privalumai
Atskira maitinimo patalpa
Atskira patalpa seminarams
Laužavietė
Pavėsinė
Maitinimo paslauga
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lenkiškai
Lenkiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2000 m.
Tapo LKTA nare: 2000 m.
10
Miegamų vietų
Iki 35
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
100 m
iki ežero Iešnalis
0 m
iki upės
10 m
iki tvenkinio
5 m
iki miško
7 km
iki miesto
54 km
iki jūros
10 km
iki stoties ar stotelės
54 km
iki oro uosto
7 km
iki maisto prekių parduotuvės
7 km
iki maitinimo įstaigos

Elenos ir Albino Klimų Kaimo turizmo sodyba „Iešnalė“ įsikūrusi Žemaitijos nacionaliniame parke prie Iešnalio ežero. Sodyba apglėbta brandaus miško, kuriame sezono metu pilna uogų ir grybų. Norintiems keliauti 25km dviračių taku apie Platelių ežerą, išnuomosime dviračius.
Dviejuose apgyvendinimo pastatuose rasite 4 kambarius su visais patogumais, kuriuose gali apsigyventi 10 žmonių. Šventėms ir draugų susiėjimams yra įrengta banketų salėje, o verslo renginiams bei įvairiems mokymams - seminarų erdvė.
Jūsų pageidavimu galime pasiūlyti šeimininkės paslaugas, kuri profesionalioje virtuvėje pagamins viską pagal Jūsų poreikius. Mes taip pat vedame edukacines programas: žemaitiški nacionaliniai valgiai, duonos, pyragų kepimas, „Babūnės“ arbatos laukelio linksma programa, natūralaus muilo ir aliejaus nauda sveikatai.
Laukiami esate ir žiemą, net ir spaudžiant šaltukui mūsų sodyboje rasite ką veikti – vakarą galėsite praleisti prie rusenančio židinio, o aktyvaus poilsio mėgėjai galės mėgautis slidinėjimu ir čiuožinėjimu.

Partneriai