(0)

„Auksinio elnio dvaras“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Apdovanojimai
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Verslo renginiai
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Baidarės
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Galimybė išsiskalbti rūbus
Kubilas
Lietuviška pirtis
Kavinė
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Vokiškai
Vokiškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2010 m.
Tapo LKTA nare: 2011 m.
18
Miegamų vietų
Iki 70
Vietų skaičius šventėms pastate
Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi vaizdingoje Žemaitijos vietovėje šalia Virvytės upės. Netoli sodybos yra tokios istorinės žemaičių vietos, kaip Šatrijos piliakalnis, Biržuvėnų dvaras, Biržuvėnų piliakalnis, šaltinis „Laumės Pėda“, Tado Blindos gimtinė ir priesaikos pušis.
 
Dvaro kompleksą sudaro: pagrindinė pilis, keletas pastatų su gyvenamaisiais 80 vietų apartamentais ir miegamaisiais, kavinė-baras, 100 vietų konferencijų salė, 70 vietų pokylių salė, 40 vietų namas su pokylių sale, pastatas su lauko virtuve, didžioji (su apgyvendinimu  ir kubilu) ir mažoji kaimiškos pirtys. Dvaro teritorija išgrysta akmeniniais ir mediniais pasivaikščiojimų takais. Čia taip pat rasite elnių ir danielių aptvarus, įrengti apžvalgos bokštai. Įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė vaikams. Pramogos: plaukiojimas baidarėmis, važinėjimas dviračiais, upėtakių žvejyba Virvytės upės  senvagėje, ekskursijos į istorines Žemaitijos vietoves. Sodyboje įkurtas senovinių motociklų muziejus.

 

Partneriai