(0)

Alės Podėnienės sodyba

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Kaina
250 - 1000 €
Visa sodyba
Specializacija
Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Sveikatingumo sodyba
Šeimos šventės
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Organizuojamos pažintinės ekskursijos
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Suomiška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Rusiškai
Rusiškai
Lietuviškai
Lietuviškai
Svečiai priimami
Visus metus
Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2004 m.
Tapo LKTA nare: 2004 m.
20
Miegamų vietų
16 - 60
Vietų skaičius šventėms pastate
Sodyba įsikūrusi
7 km
iki ežero
2 m
iki upės
2 m
iki tvenkinio
1 m
iki miško
7 km
iki miesto
100 km
iki jūros
7 km
iki stoties ar stotelės
100 km
iki oro uosto
2 km
iki maisto prekių parduotuvės
7 km
iki maitinimo įstaigos
Tai puiki vieta Jūsų šventei ar poilsiui ! 
Sodyba visiškai privati,skirta tik Jūsų kompanijai.Isikūrusi Vinkšninių-11 Vinkšninių km. Biržų rajone, pušų apsuptyje šalia Rovėjos upelio.Jauki neįpareigojanti aplinka ir viskas ko reikia!
Sodyboje galėsite pasinerti į atpalaiduojantį poilsį,mėgaujantis komfortu,bei būti globojamiems nepaliestos gamtos.Klijentų patvirtinta nepakartojama miego kokybė mėgaujantis pratekančios ūpės garsais.Aktyvesni poilsiautojai galės mėgautis krepšiniu bei tinkliniu.Poilsio erdvė vaikams.Taip pat  siūlytume išbandyti saunos teikiamais malonumais.Nebūsite trikdomi kitų poilsiautojų ar išorinio pasaulio garsų.Tai gerų emocijų garantas poilsiui suaugusiems ir vaikams.Esame įsikūre 7 km. nuo Biržų miesto,privažiuojant asfalto keliu.Patogu apsistoti atvykusiems į Biržų kraštą poilsio,darbo,verslo reikalais bei turistams.

 Jei pageidautumėte švęsti šeimos šventes (vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimimo dienas ir kt.), pagelbėtume Jums sukurdami jaukią šventinę aplinką.Švenčių salė ,apie 60 vietų.Nakvynės namas apie 30 vietų.Galima rezervuoti tik švenčių salę ,be nakvnės,arba tik poilsio namą.
Jei norite praleisti laiką  dviesę, ramybę, privatumą, saugumą jums garantuojame.
 Sodyboje veikia patefonų ekspozicija.Išvysite įvairių laikmečių,surinktų skirtingų,daugiau nei du šimtus patefonų.Paklausysite plokštelių,pamatysite,pagal šiuolaikinį dizainą pagamintų patefonų ekspoziciją,išgirsite įstorijų ! 
Parodos lankymą ar užsisakyti nuotaikingą-pažintinę programą "Patefonų Pasaulyje" būtina susiderinti iš anksto.+37061865593 Kviečiame turistines grupes,(nuo 15 iki 50 asmenų)suaugusių,moksleivių,bei pavienius lankytojus!
Sodyboje teikiamų paslaugų kainas, deriname pagal užsakomas paslaugas,žmonių skaičių,kiek nakvynių užsisakysite ir tt.
Svarbu:su gyvūnais nepriimame!
Susisiekime ir apsitarkime tel.+37061865593 
Telieka tik atvykti ,smagumas garantuotas !
 
Partneriai