(0)

„Akromų sodyba“

LKTA vertinimas
Sodybos komforto lygis
Juo žymimos kaimo turizmo sodybų kvalifikacinės (komforto) kategorijos. Jas savo nariams, teikiantiems poilsio kaime ir kaimo turizmo paslaugas, suteikia Asociacijos taryba, įvertinusi sodybos įrengimo ir poilsio kaime paslaugų teikimo lygį. Visos Asociacijos narių sodybos skirstomos į 5 kategorijas suteikiant joms vieno, dviejų, trijų, keturių ir penkių gandrų ženklus. Šios komforto kategorijos nustatomos pagal Asociacijos tarybos patvirtintus klasifikavimo reikalavimus.
Specializacija
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Pramogos sodyboje
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Futbolo aikštė
Valtis
Galimybė žvejoti natūraliuose vandens telkiniuose
Sodybos privalumai
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Papludimys
Pavėsinė
Lietuviška pirtis
Šeimininkai kalba
Angliškai
Angliškai
Svečiai priimami
Birželis-Spalis
Šeimininkai gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Sodyba įkurta 1932 m.
Tapo LKTA nare: 2006 m.
30
Miegamų vietų
Sodyba įsikūrusi
50 m
iki ežero Metelys
0 m
iki miško
35 km
iki miesto
1 km
iki stoties ar stotelės
150 km
iki oro uosto
4 km
iki maitinimo įstaigos
Akromų sodyba įsikūrusi Metelių regioniniame parke. Šalia sodybos – sodas, aplinkui miškai, už 20-ties metrų – Metelių ežeras. Atvykę galėsite įsikurti ne tik name, šalimais esančiuose mažuose nameliuose, bet ir palapinėse ant ežero kranto ar šalia pušyno.
Visoje sodyboje yra 6 numeriai. Kiekviename sodybos numeryje yra atskira virtuvė, šeimininkai aprūpina indais, patalyne. 
Sodybos teritorija – 14 ha, taip pat sodybai priklauso 200 m. paplūdimio. Joje yra krepšinio, 2 tinklinio, futbolo ir vaikų žaidimų aikštelės, supynės. Čia  galėsite pažvejoti, paplaukioti valtimis, , išsimaudyti pirtyje ar pasėdėti prie laužo. Rudenį ir žiemą ežere gerai kimba lydekos, ešeriai, kuojos, yra ungurių. 

 

Partneriai