Sodyba „Duburiai“

Duburių vs., Vidiškių sen., LT-20186 Ukmergės raj.


Tel. nr. +370 340 64010
Mob. +370 601 02660
Siųsti užklausą
atostogoskaime.lt/sodyba-duburiai

Miegamų vietų: 42

Vietų šventėms: 70

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 2

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 34-104 Lt (9.85 - 30.12 €)

Sodyba: 518-3108 Lt (150.02 - 900.14 €)


3 km

2 km

70 km

2 km

2 km

0,38 km

0 km
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Židinys

Pramogos sodyboje

 • Ekstremalios pramogos
 • Pirtys
 • Sportas, aktyvus laisvalaikis
 • Vandens pramogos

Kaimo turizmo sodybą "DUBURIAI" rasite Dūkstynos miške, prie Šventosios krantų (~350 m. iki upės). Nuostabios gamtos prieglobstyje Jūsų laukia trys poilsiautojams skirti naujai įrengti namai. Visi jie turi įvairaus tipo pirteles, lauko kepsnines, terasas, židinius, jaukius miegamuosius bei pobūvių salę, japonišką pirtį-kubilą. Sodybos vizitinė kortelė-statinės, žiemą vasarą suteikiančios svečiams visą glėbį gerų emocijų. Visi namukai yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui. Sodybos svečiams bus pasiūlyta įvairių pramogų: tinklinis, badmintonas, krepšinis, dviračiai, baidarės, keturračiai. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir sūpuoklėmis, hamakai.
Jums pageidavus, bus pasirūpinta gardžiu, šviežiu maistu. Galima gamintis ir patiems.
Laukiame individualių bei kolektyvinių užsakymų !!!

P. S. Turime renginių organizatorius (laisvai kalbančius ir anglų kalba), kurie galėtų pasiūlyti savo programą bei pravesti šventes, temines vakarones, vaikučių gimtadienius.

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2008 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 2210 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.2639120° 24.8309640°
 

 

  Važiuojant automagistrale (A2) Vilnius-Panevėžys, ties Ukmerge pervažiuoti per Šventosios upės tiltą, toliau už tilto dar reikia važiuoti kelis šimtus metrų automagistrale (kelio kilometražo ženklas rodo "73"). Ten yra posūkis į dešinę (į mišką) ir užsukus dar reikia važiuoti toliau 1 km tiesiai miško keliuku. Sodybą pamatysite dešinėje keliuko pusėje.
  Važiuojant keliu (A6) nuo Ukmergės link Utenos pravažiavus sankryžą (kurią kerta automagistralė (A2)) reikia važiuoti tiesiai dar apie 1 km: privažiuojami autobusų sustojimai iš abiejų kelio pusių (sustojimas - Dūkstynos kapinės) tada dar toliau tiesiai važiuoti kelis šimtus metrų, pamatysite dešinėje kelio pusėje didelį plakatą baltai-mėlynos spalvos su užrašu "Europos sąjungos parama..." ir iškarto už jo bus posūkis į dešinę (į mišką),  paraleliai to keliuko eina dujų trasa ir tuo keliuku visada važiuoti tiesiai. Pats keliukas paskui sukasi dešiniau ir privažiuojate sodybą. Mišku važiuoti teks apie 1,5 km.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Jūsų žinutės tekstas
Saugos kodas*
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Atsiliepimai
Šios sodybos paskutinė minutė

Romantiškas poilsis dviem 1para-150Lt., 2p.-250Lt.

Kūdikiai - nemokamai. Vaikučiai – po 50Lt. už visą poilsio laiką. Nameliai su visais patogumais, virtuvėlėm, židiniais, dengtomis terasomis, lauko šašlykinėmis... Yra visi reikiami indai, grilio įrankiai, duodame malkas ir židiniui, ir šašlykinei, ir pirčiai. Bus paklota patalynė ir padėta po du rankšluosčius kiekvienam. Už pirtį, plius, vienkartinis mokestis – 100Lt.(iki 4žm.) arba 150Lt.(nuo 4žm.) visam nuomos laikui, nepriklausomai kelis kartus norėsite kūrenti, dar duodame vantas ir linines paklodes apsigaubti kiekvienam.
liko: 1 diena 11 val. 10 min.
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Vestuvėms, jubiliejams - nuolaida net 1000Lt.

Pokylių salė talpina iki 70 svečių. Visos sodybos nuoma (42 miegamos vietos) – 4000 Lt, Didžiojo namo nuoma (29 miegamos vietos) – 3000 Lt. Rezervavus sodybą arba didįjį namą kitiems metams iki Naujųjų Metų, SUTEIKSIME 1000 Lt. NUOLAIDĄ ir kaina liks tokia pati, t. y. visa sodyba vienai parai kainuos 3000 Lt, o didysis namas – 2000 Lt.  Užsakius dvi paras, antra para kainuos pusė kainos. Į kainą įskaičiuota: patalynė, po 2 rankšluosčius, erdvi salė, šašlykinė, visi reikiami indai, šašlykinės įrankiai, du komplektai staltiesių, malkos židiniams ir šašlykinei, asmens higienos priemonės ir kitos smulkmenos jūsų patogumui. Pokylių nuotraukų yra facebook: Sodyba "Duburiai" albume "Vestuvės ir jubiliejai duburiuose". P. S. Turime puikius renginių organizatorius, šventės vedančiąją ir didžėjų už labai patrauklią kainą, floristę, skanų ir puošnų maistą gaminančią šeimininkę... Organizuojame orientacinę-pramoginę visos dienos programą po miškus ir upes su vadovu už tikrai gerą kainą: išdrįskite ir pabandykite – nesusižavėjusių neliks. Galime pasiūlyti žygius baidarėmis ir keturračiais.

Facebook: Sodyba Duburiai

Nuotraukų albumai.
Užimtumo kalendorius