Sodyba „Duburiai“

Duburių vs., Vidiškių sen., LT-20186 Ukmergės raj.


Mob.. +370 601 02660
Siųsti užklausą
atostogoskaime.lt/sodyba-duburiai

Miegamų vietų: 42

Vietų šventėms: 70

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 2

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 8-30

Sodyba: 200-990


3 km

2 km

73 km

2 km

2 km

0,38 km

0 km
Ramus poilsis
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Židinys

Kaimo turizmo sodybą "DUBURIAI" rasite Dūkstynos miške, prie Šventosios krantų (~350 m. iki upės). Nuostabios gamtos prieglobstyje Jūsų laukia trys poilsiautojams skirti naujai įrengti namai. Visi jie turi įvairaus tipo pirteles, lauko kepsnines, terasas, židinius, jaukius miegamuosius bei pobūvių salę, japonišką pirtį-kubilą. Sodybos vizitinė kortelė-statinės, žiemą vasarą suteikiančios svečiams visą glėbį gerų emocijų. Visi namukai yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui. Sodybos svečiams bus pasiūlyta įvairių pramogų: tinklinis, badmintonas, krepšinis, dviračiai, baidarės, keturračiai. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir sūpuoklėmis, hamakai.
Jums pageidavus, bus pasirūpinta gardžiu, šviežiu maistu. Galima gamintis ir patiems.
Laukiame individualių bei kolektyvinių užsakymų !!!
P. S. Turime renginių organizatorius (laisvai kalbančius ir anglų kalba), kurie galėtų pasiūlyti savo programą bei pravesti šventes, temines vakarones, vaikučių gimtadienius.

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2008 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 2210 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.2639120° 24.8309640°
 

 

  Važiuojant automagistrale (A2) Vilnius-Panevėžys, ties Ukmerge pervažiuoti per Šventosios upės tiltą, toliau už tilto dar reikia važiuoti kelis šimtus metrų automagistrale (kelio kilometražo ženklas rodo "73"). Ten yra posūkis į dešinę (į mišką) ir užsukus dar reikia važiuoti toliau 1 km tiesiai miško keliuku. Sodybą pamatysite dešinėje keliuko pusėje.
  Važiuojant keliu (A6) nuo Ukmergės link Utenos pravažiavus sankryžą (kurią kerta automagistralė (A2), jūs palendate po automagistralės tiltu) reikia važiuoti tiesiai dar apie 1 km: pravažiuojami autobusų sustojimai iš abiejų kelio pusių (sustojimas - Dūkstynos kapinės) tada dar toliau tiesiai važiuoti kelis šimtus metrų, pamatysite dešinėje kelio pusėje didelį plakatą baltai-mėlynos spalvos su užrašu "Europos sąjungos parama..." ir iškarto už jo yra ir sodybos kelio ženklas (juodas nameliukas, o apačioje parašyta 1,8km ir rodyklė į dešinę) tenbus posūkis į dešinę (į mišką),  paraleliai to keliuko eina dujų trasa su geltonais stulpeliais ir tuo keliuku visada važiuoti tiesiai. Pats keliukas paskui sukasi dešiniau ir privažiuojate sodybą. Mišku važiuoti teks apie 1,8 km.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos paskutinė minutė

Aštuntokų, Ketvirtokų ir Darželių baigimo šventės

Kviečiame į išleistuvių šventę !!! KAINA TIK VAIKUI: 35-40eur, o tėveliams, broliukams, sesutėms, mokytojams - mokesčio nėra. Jūsų laukia: Fantastiškai nuotaikinga 5 val. šventinė programa; Staigmenos, nominacijos, ir apdovanojimai, prizai ir siurprizai; Nerealiai linksmo siužeto spektaklis su įspūdingom dekoracijom ir kostiumais; Linksma foto sesija; Nuotaikingi žaidimai vaikams ir jų tėveliams; Smagi, iš kojų verčianti diskoteka su didžėjumi; Padovanokite savo vaikui ir sau pačią smagiausią šventę! Kartu su mažaisiais mokinukais pasidžiaukite margaspalviais vaikystės aitvarais ir jų nešamomis svajonėmis. Jie dar taip arti... P.S. Į kainą įeina Jūsų šventei pritaikytos dekoracijos, muzika bei originali atminimo dovana klasės mokytojai arba auklėtojoms. Šventę ves profesionalus didžėjus ir dvi vedančiosios. Iki susitikimo !

liko: 5 dienos 23 val. 12 min.
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Pasirūpink atostogomis dabar ir sutaupyk:)

AKCIJA POILSIUI: Sodyboje yra 2 maži nameliai skirti patogiam poilsiui: 2-8-vietų ir 2-5-vietų. 5 parų (nuo sekmadienio vakaro iki penktadienio pietų) nuoma kainuoja: 2žm.-135eur,  4žm.-175eur,  6žm.-215eur,  8žm.-235eur. Kūdikiams-nemokamai, vaikučiams-15eur už visas 5 paras. Rastiniai namukai su visais patogumais, virtuvėlėmis, pečiukais-židiniais, šalia yra terasos su stogais, šašlykinės...Namelius galite apžiūrėkite facebook-e: Sodyba "Duburiai". Didžiajame name yra iki 29 miegamų vietų-kaina sutartinė.

Sodyba vestuvėms ir šeimų šventėms !!!

 Visos sodybos nuoma savaitgalio parai (42 miegamos vietos): 300-900eur, Didžiojo namo nuoma (29 miegamos vietos): 200- 700eur. Pokylių salė talpina iki 60 svečių. Į kainą įskaičiuota: patalynė, po 2 rankšluosčius, erdvi salė, šašlykinė, visi reikiami indai, šašlykinės įrankiai, du komplektai staltiesių, malkos židiniams ir šašlykinei bei kitos smulkmenos jūsų patogumui...

Pokylių nuotraukų yra facebook: Sodyba "Duburiai" albume "Vestuvės ir jubiliejai Duburiuose".

P. S. Turime puikius renginių organizatorius, šventės vedančiąją (laisvai kalbančią ir anglų kalba) bei didžėjų už tikrai patrauklią kainą, floristę, transportą su mandagiais vairuotojais, skanų ir puošnų maistą gaminančias šeimininkes (vestuvių ir jubiliejų 2 dienų prašmatnūs maisto stalai su puošimu ir aptarnavimu: 17-35eur/1žm.) Organizuojame orientacinę-pramoginę visos dienos programą po miškus ir upes su vadovu: išdrįskite ir pabandykite – nesusižavėjusių neliks. Galime pasiūlyti žygius baidarėmis ir plaustais...

Užimtumo kalendorius