Asociacijos naujienos

2019-02-08

Išleistas žemėlapis "Paveldo sodai"


Lietuvos kaimo turizmo asociacija įgyvendinant projektą „Senųjų tradicinių sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų atgimimas: Paveldo sodų turas“  buvo išleistas naujas žemėlapis "Paveldo sodai".

Sodininkystės ekspertai iš Lietuvos ir Latvijos padėjo atpažinti išlikusių senųjų veislių augalus ir kartu su turizmo ekspertais atrinko 53 lankomus objektus, kuriuose dar yra išlikę tradicinių veislių pavyzdžių. Lietuvoje identifikuotos 25 istorinių sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų auginimo vietos ir augintojai, puoselėjantys senųjų veislių išsaugojimą.

Keliautojai gali rinktis iš 7 skirtingų maršrutų dviračiu ar automobiliu, Lietuvoje ar Latvijoje. O jeigu kelionę labiau patinka planuotis patiems, galima pasinaudoti išleistu žemėlapiu ir aplankykiti pasirinktus paveldo sodų objektus.
 

 

 

 

 

 Renginys organizuotas įgyvendinant projektą "Senųjų tradicinių sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų atgimimas: Paveldo sodų turas (HERITAGE GARDENS)”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Nieda“

Lazdijų rajonas

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

Paskutinė minutė

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

liko: 4 d. 23 val. 16 min.

Sodyba „Vilaitė“

Prienų rajonas

liko: 6 d. 23 val. 16 min.