Asociacijos naujienos

2019-01-29

Projekto „Agroturizmo paveldas“ rezultatai pristatyti tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė“


2019 m. sausio 18–27 d. Berlyne vyko 84-oji tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė“.
 
Šiemet parodoje dalyvavo  daugiau kaip 1,7 tūkst. dalyvių, kurie pristatė daugiau kaip 100 tūkst. produktų iš viso pasaulio. Parodos dalyviams tai unikali galimybė užmegzti verslo ryšius, išplėsti klientų ratą bei garsinti savo vardą, juk „Žalioji savaitė“ sulaukia milžiniško ne tik lankytojų, bet ir žiniasklaidos dėmesio. Kasmet akredituojama daugiau kaip 4 tūkst. žurnalistų iš 65 šalių.                                                                
 

Lietuvos kaimo turizmo asociacija nacionaliniame stende šiemet pristatė Interreg programos projektą Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Latvijoje - Lietuvoje (AGRI-HERITAGE, Projekto Nr. LLI-65). Visas 10 dienų parodoje dirbo turizmo ekspertė Kristina Vančienė bei 5 dienas - projekto koordinatorė Diana Dubatauskienė, puikiai kalbančios vokiečių kalba bei išmanančios Vokietijos rinkos subtilybes. Parodoje pristatytas leidinys „Agroturizmo paveldo vadovas“, kuris buvo parengtas vokiečių kalba. Leidinyje pristatomi lankomi ūkiai, kaimo turizmo sodybos ir 15 skirtingos tematikos maršrutų bei trumpa informacija apie įvairias žemės ūkio šakas Lietuvoje ir Latvijoje. Taip pat keliautojams iš Vokietijos buvo parengtas žemėlapis, kuriame pateikti net 102 ūkiai, siūlantys įvairias edukacijas.

Nauji leidiniai pristatyti ir kelionių operatoriams, sužinota jų nuomonė bei galimybės įtraukti lankytinus ūkius ir sodybas į jų organizuojamų kelionių maršrutus. 

 

Dalyvavimas parodoje remiamas projekto “Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Duobys“

Molėtų rajonas

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba „Tėviškė“

Lazdijų rajonas

Paskutinė minutė

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

liko: 7 d. 3 val. 45 min.

Sodyba „Duobys“

Molėtų rajonas

liko: 4 d. 3 val. 45 min.