Asociacijos naujienos

2018-11-19

Dalyvavome kasmetiniame Baltijos jūros turizmo forume


Lapkričio 15-16 d. asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas ir direktorė Diana Dubatauskienė dalyvavo 11-ąjame kasmetiniame Baltijos jūros turizmo forume Rygoje. Į šį renginį susirinko turizmo sektoriaus atstovai iš visų Baltijos jūros regiono šalių.
 

Forume buvo skaitomi pranešimai apie kūrybiškumą, tvarumą ir skaitmenizaciją. Didelis dėmesys skirtas blogerių veiklai ir jų istorijoms. Viena populiariausių renginio temų buvo ekologiškas turizmas. Ypatingo susidomėjimo sulaukė „Plastiko žvejybos“ verslo Olandijoje pavyzdys. Plačiau apie šį pavyzdį galite skaityti įkūrėjo svetainėje "Plastic Whale".

Įdomių įžvalgų išgirdome, kuomet buvo diskutuota apie poreikį turizmo objektuose integruoti išmaniąsias technologijas, išlaikant objektų natūralumą. Greta išmaniųjų technologijų svarbos, buvo išsakytos nuomonės, jog esame pervargę nuo skaitmenizacijos ir, kad labai svarbu kurti vietas, kur žmonės galėtų pailsėti nuo technlogijų ir džiaugtis tikru bendravimu.

Kalbėta apie kylančius turistų skaičius ir svarbą Baltijos regiono šalims dirbti išvien. Daugiau informacijos apie šį renginį, pranešimus galite rasti - Baltijos jūros turizmo forumo svetainėje.

Specialūs pasiūlymai

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

Survilų sodyba

Jonavos rajonas

Paskutinė minutė

Pasaka

Prienų rajonas

liko: 6 d. 6 val. 10 min.

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

liko: 2 d. 6 val. 10 min.