Asociacijos naujienos

2018-09-10

Lietuvos sodybų ir ūkių viešinimas tarptautinėse parodose


2018 m. rugsėjo 5-8 d. Rygoje vyko dvi parodos, kurios pritraukė daugybę lankytojų. Pirmoji paroda, kuri truko visas keturias dienas - "Riga Food 2018". Kita paroda lankytojų laukė tik šeštadienį - "Lauki ienāk pilsētā".
 
 
"Riga Food 2018" - tai didžiausia maisto pramonės paroda Pabaltijo šalyse, kur buvo galima įsigyti įvairiausių maisto produktų, paragauti ir išbandyti dar nebandytų skonių. Parodą sudarė skirtingos ekspozicijos: maisto produktai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, delikatesai ir prabangūs gėrimai, sveiki produktai, pakuotės ir jų technologijos ir t.t.
Kita paroda "Lauki ienāk pilsētā" lankytojus tarsi nukėlė iš miesto į kaimą. Čia interaktvūs stendai, įvairios užduotys ir galimybė išmėginti ūkio darbus savomis rankomis sudomino ne tik mažuosius lankytojus, bet ir jų tėvelius.

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvos kaimo turizmo asociacija šiose parodose taip pat dalyvavo, viešino mūsų kraštą, lankomus ūkius ir sodybas jame, kvietė pažinti Lietuvos šalies tradicijas, kulinarinius bei ūkininkavimo ypatumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Dalyvavimas parodose vyksta įgyvendinant projektą “Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa. #LATLIT #INTERREG #AGRIHERITAGE

Specialūs pasiūlymai

Survilų sodyba

Jonavos rajonas

Sodyba „Namelis dviems“

Panevėžio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Duobys“

Molėtų rajonas

liko: 6 d. 3 val. 7 min.

Sodyba „Nieda“

Lazdijų rajonas

liko: 2 d. 3 val. 7 min.