Asociacijos naujienos

2018-02-15

Išleistas atvirukų rinkinys


Įgyvendinant projektą „Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Lietuvoje ir Latvijoje“  buvo sukurta 10 skirtingų atvirukų. Šia medžiaga siekiama sulaukti kuo daugiau visuomenės dėmesio Lietuvos ir Latvijos kaimuose esantiems ūkiams ir sodyboms.

Atvirukų rinkinys buvo išleistas trimis kalbomis - lietuvių, anglų ir vokiečių. Kolegos - Latvijos kaimo turizmo asociacija - savo ruožtu taip pat išleido atvirukus pritaikytus Latvijos rinkai latvių, anglų ir vokiečių kalbomis (norėdami peržiūrėti, spauskite ant pasirinktos kalbos). Šių atvirukų tikslas – skatinti žmones prisiminti kaimą, kviesti keliauti ir dalintis gražiausiais Lietuvos ir Latvijos ūkių ir juose sukuriamų produktų vaizdais. Atvirukai buvo platinti jau dvejose parodose - Vokietijoje „Žalioji savaitė 2018“ ir Vilniuje „Adventur 2018“.

Atvirukai parengti įgyvendinant projektą “Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Specialūs pasiūlymai

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba „Tėviškė“

Lazdijų rajonas

Paskutinė minutė

Akcijos "Atviros dienos kaime" dalyvis Sodyba „Svajonių Dvaras“

Anykščių rajonas

liko: 19 val. 4 min.

„Baluošo krantas“

Ignalinos rajonas

liko: 6 d. 18 val. 4 min.